سیمون Biles نیست با انجام USAG, USOCP و حفاظت از نام تجاری خود را به جای خود ورزشکاران


عکس: جیمی همراهی کردن (گتی ایماژ)

در ژانویه ریشه گزارش در توییت های ارسال شده توسط 22 ساله top-tier ژیمناست سیمون Biles در مورد درد و نا امیدی در یادگیری است که او به اتهام سوء استفاده جنسی او سابق تیم پزشک لری Nassar رفته بود نادیده گرفته و از سمت چپ اولیه تحقیقات در برابر شرکت-محکوم سریال molester کودک که در حال حاضر در خدمت زندگی در زندان است.

Biles ابراز احساسات از خیانت به خصوص در بخشی از ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و USOPC (المپیک ایالات متحده آمریکا & پارالمپیک کمیته) برای او و همکار ژیمناستیک, که همچنین بازماندگان Nassar سوء استفاده شده است نادیده گرفته شده توسط سازمان است که باید حفاظت از آنها و نحوه نگرش کلی به نظر می رسد “را این از بین رفتن” به جای “آیا حق با قربانیان تحت مراقبت ما است.”

تبلیغات

به گزارش ایسنادر حالی که در راه خود را به ایندیاناپولیس برای ایالات متحده زنان در اردوگاه های آموزشی در روز شنبه صبح Biles توییتی از نا امیدی و غم و اندوه یک بار دیگر در USAG و USOPC در سازمانها آخرین پیشنهاد برای حل صدها نفر از دعاوی بیش از شکست خود را به محافظت از ورزشکاران از Nassar را درنده و رفتار توهین آمیز.

“اوه در فرودگاه. رفتن به اردوی تیم. هنوز هم می خواهید پاسخ از USAG و USOPC. آرزو می کنم هر دو آنها می خواستند یک تحقیقات مستقل به عنوان مقدار به عنوان بازماندگان & کنم. اضطراب بالا است. سخت به فکر می کنم در مورد همه چیز است که من نمی خواهم به فکر می کنم!!!” Biles توییتی. “و آیا آنها نیز می خواهید بدانید که چگونه همه چیز مجاز بود به اتفاق می افتد و که اجازه دهید آن اتفاق می افتد پس از آن هرگز دوباره اتفاق می افتد? نباید مردم باید پاسخگو? که من از??? من پاره شده در این نقطه است….”

تبلیغات

از واشنگتن پست:

این پیشنهاد را به انتشار المپیک ایالات متحده مقامات سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, رئیس جمهور استیو پنی سابق مربیان مارتا و بلا Karolyi و دیگران از مسئولیت. علاوه بر آن شامل ارائه هیچ برای افشای که در ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک آگاه بود و مخفی Nassar سوء استفاده — جزئیات است که بازماندگان را خواستار از ابتدا.

تبلیغات

برای ثبت آن گزارش شده توسط وال استریت ژورنال سال گذشته که پنی گفته می دانستم که در مورد Biles اتهامات که برای اولین بار به ارمغان آورد نور در سال 2015 و عمدا چپ او را از تحقیقات (ادعا پنی را انکار می کند).

Biles دریافت حمایت فوری از همکار ژیمناستیک و المپیک از جمله راشل Denhollander اولین ژیمناست به عموم متهم Nassar سوء استفاده جنسی در ماه اوت سال 2016 از طریق یک Indianapolis Star تحقیقات که منجر به صدها Nassar را قربانیان آینده رو به جلو است.

تبلیغات

“من با شما سیمون” Denhollander توییتی. “شخصیت خود و شجاعت است به مراتب بالاتر از رهبری یا سازمان است. حامیان مالی از این سازمان ها نیاز به دانستن است که بدترین چیزی که می توانید انجام دهید برای بازماندگان ورزشکاران و نسل بعدی است که برای حفظ این شکسته سازمان زنده است.”

تبلیغات

2016 المپیک مدال طلا علی Raisman نیز پشتیبانی Biles با انتخاب کلمات برای USAG و USOP.

“مشکل این است که USAG & USOC نمی خواهید هر کسی می دانم. این یک پوشش است. تنها راه برای هر کسی که به می دانم که واقعا چه اتفاقی افتاده است که اگر کسی آنها را مجبور به انتشار همه اسناد & داده ها به بررسی. چگونه می تواند ما را به این اتفاق می افتد؟”

تبلیغات

نانسی هاگشید-ماکار یک قهرمان سابق المپیک شناگر که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک وکیل و مدافع ورزشکار ایمنی گفت: ارسال از طریق ایمیل است که “سیمون Biles’ غضب توجیه است. به عنوان یک المپیک و بازماندگان همکار من اصرار سیمون Biles به compartmentalize اضطراب او اما برای استفاده از آن فوق العاده ای برای اجرای برنامه به نمایندگی از تمامی ورزشکاران. من امیدوارم که او پرهیزکاران خشم خود را حرکت می کند به صحبت کردن و حتی بیشتر کن. سوء استفاده جنسی است که فقط یک نشانه از ورزشکاران بدون داشتن قدرت و جنبش المپیک مدیران هنوز درمان ورزشکاران مانند بازاریابی فرصت های خود را در جیب خود.”

تبلیغات

بیش از 500 طرفین دعوا باید زمینه مناسب در برابر USAG برای شکست خود را به محافظت از ورزشکاران خود را در برابر Nassar. سازمان اولیه حل و فصل پیشنهاد از $215 میلیون دلار به تقسیم میان همه مدعیان بلافاصله رد John C. مردانه, وکیل که نشان دهنده حدود 200 نفر از طرفین دعوا که گفت آن را نشان داد “بی توجهی کامل برای ورزشکاران است.” USAG ادعا می کند آن را حداکثر مبلغ بیمه می تواند صندوق اما مردانه می گوید آن را به سادگی به اندازه کافی برآورد که هر قربانی را دریافت $250 ، 000 به $300,000 که او به نام کافی برای جبران آسیب عاطفی و درمانی با توجه به پست.

از پست:

جزئیات بیشتر از USAG را به نور آمد Feb. 22 طریق گزارش های اورنج کانتی ثبت نام و ESPN که به دست آمده یک دادگاه پر برشمردن چهار رديفه جبران خسارت وارد بر قربانیان سطح ژیمناستیک دستاورد و محیط که در آن سوء استفاده رخ داده است. این محدوده از $1.25 میلیون (برای ژیمناست ها مورد آزار قرار گرفته در بازی های المپیک, مسابقات جهانی و یا ملی در اردوگاه های آموزشی و مسابقات) به $82,550.

تبلیغات

به نظر می رسد که USAG نگرانی اصلی این است که برای حفاظت از نام تجاری خود را به جای خود ورزشکاران است. 2020 توکیو بازی های المپیک آینده هستند و این سازمان را در بهترین منافع برای حل و فصل همه Nassar دعاوی قبل از آنها شروع, بنابراین به عنوان اجازه می دهد تا رسوایی برای تحت الشعاع قرار دادن بازی ها و یا از همه مهمتر فرصت خود را به پیروزی حامیان مالی شرکت ها مانند AT&T, Procter & Gamble و کلاگ که در سمت چپ آنها را در نور گفت: رسوایی. به نحوی که مهم تر از انجام آنچه Biles به نام “یک شغل” آنها تا به حال به انجام: “ما محافظت می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>