مسیرهای مشابه منجر Foote برادران به این آهنگ از NHL

برادران کال و نولان Foote مفتخریم کانادایی-آمریکایی ها ساخته اند که علائم خود را در همان دایره است.

پسران افسانه ای بهمن defenseman آدم Foote متولد شد و بیشتر مطرح شده در کلرادو اما تصمیم به بازی بین المللی هاکی کانادا که در آن پدر و مادر خود متولد شدند. سابق سه گانه-کلرادو Thunderbirds, ستاره بازی major-junior برای Kelowna موشک در کانادا غربی لیگ برتر هاکی قبل از هر دو شد در دور اول پیش نویس میدارد از Tampa Bay Lightning.

ظرف شش ماه پس از پیش نویس هر دو موفق به کسب مدال طلا برای کشور کانادا در جهان Junior Championship — Cal در سال 2018 و نولان در ماه ژانویه است.

تنها خودنمایی تفاوت بین دو 6-پا-4 standouts است وزن شات انتخاب و موقعیت. کال است 220 پوند راست شات defenseman و نولان 200 پوند چپ-شات رو به جلو است.

دوگانه شهروندان تصمیم به بازی در سطح بین المللی برای کشور به دلایل متعدد — شروع با این واقعیت است که کال ندارد یکی دیگر از انتخاب. و هنگامی که آن را Nolan زمان را انتخاب کنید او به دنبال برادر بزرگترش و پدر; تورنتو به دنیا آدم در دو جام جهانی و سه بازی های المپیک برای کانادا.

“برای من این بود که تا حدودی آسان است” گفت: Cal, 21 که به صرف ساعت های بی شماری با برادر خود در انگلوود خانه و خانواده در طول coronavirus بیماری همه گیر. “تنها دعوت من همیشه رو جهان Juniors برای کانادا. من یکی رو دعوت بنابراین من آن را در زمان. هرگز واقعا یک فرصت از ایالات متحده آمریکا هاکی. اما من احساس می کنم که ما همیشه رشد بیشتر در کانادا حتی اگر ما در اینجا متولد شده اند. رشد تماشا و تشویق برای کانادا بود که نوع تصمیم گیری آسان برای من است.”

آن را آسان تر برای Nolan, 19, که بازی دو فصل با برادر خود در کلونا.

“من می خواستم به پوشیدن برگ افرا” او گفت:. “بدیهی است که ما آن را پوشید و ما در حال تماشای بزرگ کانادا بازی تمام وقت. هر کریسمس به ما انداخت و آن را در — ما همیشه تشویق برای کانادا با نیوجرسی و همه چیز.”

کال شد پیش نویس توسط Tampa Bay 14 به طور کلی در سال 2017 و نولان رفت 27th به رعد و برق از یک سال پیش — زمانی که رویای بازی با هم در NHL شد واقع بینانه است. اما است که پس از پژمرده: Nolan معامله شد به New Jersey Devils on Feb. 16 و چون او خود را تکمیل نهایی فصل با Kelowna.

“این قطعا بسیار تکان دهنده” نولان گفت. “اما در واقع آنها به من گفت که آنها در حال ساخت یک حرکت برای این تیم بهتر است. و من درک می کنم که چون وقت خود را برای برنده شدن در چند سال آینده. اما برای من شخصا رفتن به نیوجرسی برای توسعه — آن را یک تیم جوان یک بازسازی تیم — آن را خوب است برای من.”

“مثل نولان گفت:” این یک شوک بود,” کال گفت: تجارت که فرستاده 28 ساله شیاطین رو به جلو بلیک کلمن به تمپا. “نمی بینم که در حال آمدن است. اما هاکی. این یک کسب و کار است. No hard feelings. در حالی که ممکن است آن را بد شانسی نمی شود قادر به بازی با نولان حق دور شما هرگز نمی دانید — ما ممکن است این فرصت را به بازی بعد. اما در حال حاضر برای من من با تمرکز بر تمپا. او متمرکز در نیوجرسی. اما من برای او هیجان زده به یک فرصت خوب وجود دارد.”

کال در حال آماده شدن برای سومین کامل حرفه ای نجومی. او بازی های برگزار شده است به طور انحصاری با تمپا را AHL وابسته سیراکیوز بحران اما رعد و برق سه در انتظار نامحدود رایگان-عامل کهنه defensemen در Kevin Shattenkirk ژاک Bogosian و لوقا Schenn. کال آماده است خود را به NHL اولین فصل آینده است.

نولان که خود را امضا کرد NHL ورود به سطح قرارداد با تمپا در تابستان گذشته شروع کار حرفه ای خود را در فصل آینده با نیوجرسی و یا آن را فقط وابسته به بینگهمتون ژنرال. نولان گفت: او هنوز دوره نقاهت بعد از یک کمر آسیب است که او از طریق در جهان Juniors.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net