Silverii: سهشنبه نبود فوق العاده اما جمهوری خواهان متحد هستند و دموکرات ها نیاز به بیش از حد

در سه شنبه میلیون ها نفر از رای دهندگان در چهارده متحده از جمله بیش از 1.76 میلیون Coloradans بازیگران برگه های رای در انتخابات ریاست جمهوری اولیه. این بود کلرادو اول ریاست جمهوری اولیه از آنجایی که ما در حال غرق ما حزبی سیستم پس از یک فاجعه 2016 و اولین بار ما اجازه کارش رای دهندگان به شرکت. و شرکت آنها انجام داد. در واقع کارش رای دهندگان ساخته شده 32.9 درصد از رای دهندگان از این نوشتن در حالی که دموکرات ها ساخته شده 37.4%.

البته توافق اولیه بود که رقابتی نیست اما بیش از یک و نیم میلیون کلرادو خواهان بازیگران آراء بیش از حد ساخت تا نزدیک به 30 درصد از رای دهندگان — رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده بیش از 92 درصد آرا. قابل توجه این می توانست اولین بار وزیر بهداشت ، کوری گاردنر در واقع رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود رای گیری با او 98% از زمان. حداقل اگر ما به این باور گاردنر ادعا در مورد نوشتن در مایک پنس در سال 2016.

من به نام Ryan جناح مدیر داده ها تجزیه و تحلیل و استراتژی مبارزات انتخاباتی برای ماژلان استراتژی های خوبی در نظر گرفته جمهوریخواه رای گیری شرکت که مقر آن در لوئیزویل و از او خواست آنچه را که او ساخته شده از حدود 600,000 رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کلرادو حتی اگر رئیس جمهور نمی هر گونه مخالفان واقعی. او گفت: “تهمت بزرگ تثبیت پایه در کلرادو. وجود دارد بیش از نیم میلیون نفر از جمهوری خواهان کاملا خوشحال به بازیگران کاملا بی معنی رای گیری برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شما فقط می توانید می گویند که در مورد برنی بایدن یا وارن.”

سناتور. برنی ساندرز برنده کلرادو با 36 درصد از رای گیری در کشور ما یکی از تنها چهار او برنده از چهارده که رای دادند در روز سه شنبه با بقیه رفتن به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

من مانند بسیاری دیگر به طور کامل انتظار می رود برنی به همه اما پرچ نامزدی در سه شنبه اما بایدن تکان دهنده, سلطه, کارولینای جنوبی متقاعد سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg, مینه سوتا, ایالات متحده آمریکا به مردم ایران ، ctq و میلیاردر تام Steyer به رها کردن از مسابقه پیشرو راه برای غیر انقلابی جناح حزب به سرعت در حال تحکیم پشت معاون رئیس جمهور سابق. یک توضیح ساده برای چرا ساندرز شانس بهتر در کلرادو نسبت به جاهای دیگر است که دولت ما را جهانی پست الکترونیکی سیستم رای گیری, یک مدل برای به حداکثر رساندن مشارکت داد برنی این فرصت را برای بانک یک تن آرا قبل از کارولینای جنوبی الهام گرفته از اواخر deciders شکست برای بایدن در اینجا به عنوان آنها به نظر می رسد در سراسر کشور است.

جو بایدن و رو به رشد خود را ائتلاف حامیان هستند و نه انقلابیون. آنها بر این باورند که بهترین راه رو به جلو است و بازگشت به حالت عادی و نجابت — بازگشت به زمانی که وجود دارد به سادگی کمتر نگران باشد چرا که ما تا به حال رهبری ما می تواند احترام و اعتماد. برنی ساندرز و الیزابت وارن می خواهید بزرگ سیستمیک و تغییر ساختاری به این دلیل که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن “دوران طلایی” نبود طلایی در تمام برای بسیاری از. استدلال آنها این است که بازگشت به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت موجود را تقویت تنها حل نشده مشکلات سیستمیک است که هنوز هم به طور نامتناسبی صدمه دیده, زنان, مردم, از, رنگ, مهاجران, جوان, مردم, عجیب و غریب مردمی و مردم از دیگر جوامع به حاشیه رانده شده. در حالی که من شخصا خیلی بیشتر در مورد با تحلیل من نمی فهمم چرا اکثر سه شنبه رای دهندگان به نظر می رسد را انتخاب کرده اند به درک نسبی ایمنی از تلاش برای بازگشت به آنچه که ما تا به حال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از ناشناخته پیامدهای سیاسی انقلاب است.

زنانی که من صحبت از سهشنبه خسته هستند. برای دومین چرخه انتخابات در یک ردیف با وجود racking تا بزرگ پیروزی در شوراهای شهر دولت capitols و کنگره آنها احساس به عنوان اگر آنها گفته شد یک بار دیگر برای نشستن, خفه شو و منتظر نوبت خود را. مردم از رنگ بیش از حد نا امید چون با وجود حزب دموکرات روند جوان تر و متنوع تر و کاملا با تکیه بر رای خود را به نفع خود و با وجود میدان های اولیه از سال 2020 نامزد بودن متنوع ترین در تاریخ ما هنوز هم در تمام احتمال را باد با یک septuagenarian مرد سفید به عنوان نامزد.

اما دست سرنوشت است که به اصطلاح “استقرار” و یا شاید بیش از حد بسیاری از رای دهندگان بازی تئوری بازی با برگه های رای خود پرداخته و ما. برای همه شما که کار رای دادند و یا حتی امید برای یک نتیجه خاص در روز سه شنبه که آیا شما آن را یا نه با تشکر از شما برای آنچه شما را امتحان کنید و کشور را به مکانی بهتر است. اگر شما عزادار در مورد آنچه اتفاق افتاده در روز سه شنبه من می شنوم شما من با شما و من به شما در حفظ و انجام هر آنچه که من می تواند به سیاست های بهتر و جامع تر فضا به شرکت و کار در.

در حال حاضر آنچه مهم است برای اطمینان از شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر که آیا انگیزه خود را از تمایل به بازگشت به سلامت عقل بزرگ-تغییر ساختاری یا مانند بسیاری از ما رهایی کاخ سفید از بدترین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا است.

ایان Silverii مدیر اجرایی ProgressNow کلرادو دولت بزرگترین مترقی وکالت ،

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de