Silverii: پیشنهاد برای کاهش مالیات نمی خواهد کمک به کیف بغلی خود را صدمه دیده کلرادو

آخرین ستون بود در مورد مالیات منصفانه طرح رای دهندگان ممکن است یک فرصت برای تصویب در ماه نوامبر به کاهش مالیات برای 95 درصد از Coloradans و کسب و کار که 250.000 دلار در سال و یا کمتر و بالا بردن آنها را در ثروتمندترین 5% تدریجی به افزایش است. این امر تولید برآورد 2 میلیارد دلار درآمد برای کمک به “سطحی” از $3.3 میلیارد دلار است که ناپدید شد زمانی که ما در زمان لازم اقدام به آهسته از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. این یک راه عادلانه برای حل تاریخی بودجه بحران است.

وجود دارد یکی دیگر از اندازه گیری که رای دهندگان ممکن است شانس رسیدن به وزن در ماه نوامبر و هر چند آن را برای تلفن های موبایل مشابه آن را بسیار اثر متفاوت است. به جای افزایش بودجه برای مدارس و جاده ها و ساخت سیستم مالیاتی ما عادلانه تر آن را منفجر حتی بزرگتر سوراخ در بودجه ما و نامتناسب به نفع ثروتمند. طرح شماره 306 اساسا مخالف قطبی از مالیات منصفانه cosponsored توسط جمهوریخواه دولت سناتور. جری Sonnenberg از استرلینگ و جان Caldara از استقلال موسسه کاهش دولت one-size-fits-all درآمد مالیاتی از زمان 4.63% به 4.55%. که صدا نمی مانند و برای فردی Coloradans آن را نمی کند به مقدار زیاد. اما آن را به اندازه کافی به نیروی دیگری حدود 150 میلیون دلار در سال جدید کاهش بودجه در بالای $3.3 میلیارد دلار درآمد کمبود کلرادو مقننه است که در حال حاضر کشتی با.

من رسیده به سن. Sonnenberg یک متفکر محافظه کار با آنها من بسیاری از اختلافات این طرح یکی شدن و پرسید که چگونه این درآمد کاهش در ابتکار عمل خود را متناسب با میل خود به اندازه کافی صندوق مدارس. Sonnenberg پاسخ داد: “من همیشه در مورد بودجه آموزش و پرورش به ویژه در مناطق روستایی کلرادو و تحت فشار قرار دادند برای بودجه اضافی در هر سال است. بزرگترین نگرانی من این است که شکست قوه مقننه به اولویت بندی بودجه آموزش و پرورش به عنوان ما را دیده اند در گذشته است. من رای ابتکار به کاهش درآمد دولت از مالیات مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر از همیشه به عنوان پرداخت به دولت باید اولویت بالاتر نسبت به غذا و سرپناه برای مردم کلرادو. دولت نیاز به سفت کردن کمربند خود را فقط مانند کسانی هستند که بدون کار و یا کسب و کار است که دولت مجبور بسته شده است. چند سال پیش مقننه گسترش برنامه های اجتماعی که در حال حاضر در واقع بزرگترین موانع به بودجه آموزش و پرورش.”

اما حقایق را پشتیبانی نمی کند نتیجه گیری خود را. بیایید می گویند شما کسب درآمد دولت به طور متوسط در حدود 75000 دلار در سال است. در کلرادو زمان 4.63 درصد نرخ مالیات بر درآمد شما پرداخت $3,472.50 در مالیات بر درآمد دولت در هر سال است. اگر این طرح موفق در کاهش نرخ به 4.55% شما به جای خواهد به پرداخت $3,412.50 است که عظیم 60 دلار کمتر است. که به اندازه کافی برای یک سال تمام از Netflix بکشد و از راه مقايسه و قطعا به اندازه کافی به یک دندانه سالانه مواد غذایی, اجاره و یا وام مسکن صورتحساب اما از دست دادن $150 میلیون دلار به بودجه دولت لطمه می زند و در راه هر کس را ببینید
و احساس.

از سوی دیگر اگر شما $500,000 در هر سال شما در حال حاضر پرداخت $23,150 در درآمد دولت مالیات است. در این طرح شما خواهد پرداخت $22,750 خالص مسافت 400 دلار. در حالی که این امر می تواند خوب ثروت باد آورده برای بسیاری از ما اجازه دهید اعتراف کنم که کسی که از یک و نیم میلیون دلار در سال به احتمال زیاد نیاز ندارد اضافی $400 تا آنجا که بقیه از ما. ما در حال حاضر می دانیم چه اتفاقی می افتد وقتی که شما کاهش مالیات به نفع ثروتمندان در حالی که ترک های کوچک برای بقیه از ما. ما تنها نیاز به نگاه در همسایگان ما به شرق برای دیدن نتایج ویرانگر. در سال 2012 و 2013 کانزاس رفت و در یک مالیات کاهش ولگردی و قانونی شکنی انجام چه پس از آن رژیم صهیونیستی است. سام براون بک به عنوان “یک زندگی واقعی است آزمایش” با زندگی مردم–تلاش برای ثابت کند که بزرگ کاهش مالیات ایجاد یک انفجار اقتصادی می پردازد که برای از دست دادن درآمد با افزایش درآمد و در نتیجه افزایش درآمد مالیاتی.

کانزاس’ آزمایش سقوط کرد و سوخته است. دولت کار رشد کند از لحظه ای که کاهش بودجه و درآمد دولت سقوط کرد. یک فمن از هر دو هستهای کنترل شده کانزاس در مجلس نمایندگان و سنا رای به بازگرداندن نرخ مالیات به اندازه کافی برای شروع به معکوس کاهش ویرانگر قانونگذاران تا به حال به توجه به رژیم صهیونیستی است. براون بک را غرور اما آسیب انجام شد.

با وجود احترام به سن. Sonnenberg و نزدیکی فیزیکی برای بزرگ ایالت کانزاس به من اعتقاد ندارم که ما باید کلرادو کانزاس دوباره. من امیدوارم که شما کاهش به ثبت درخواست برای طرح شماره 306 و رای در برابر آن اگر به نظر می رسد خود را در انتخابات نوامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de