Silverii: کلرادو نمی نیاز به یک fairweather friend به عنوان سناتور ایالات متحده

همه ما که یکی از دوستان که به صورت تصادفی را نشان می دهد تا هر چند سال به ظاهر از آبی و سپس به طور ناگهانی آنها را ایمیل و پیام کوتاه تلفنی به شما گفتن چقدر ناز عکس نوزاد خود را در Instagram, تعجب آنچه شما بوده ام به.

و سپس هنگامی که آنها احساس آنها به صرف زمان کافی در تعارفات مانند ساعت آنها نیاز به یک به نفع. آنها نیاز به قرض گرفتن از 50 دلار یا آنها امیدوارند شما می تواند یک مرجع برای یک کار و یا شاید آن را مخوف “با سلام شما می توانید به من کمک کند حرکت می کند؟” مادر من استفاده می شود به تماس این افراد “fairweather دوستان” مادر او که ترجیح یدی به زبان انگلیسی خواهد آنها را “Shnorrers.”

در اینجا در کلرادو خود ما fairweather friend ما به احتمال زیاد یک اصطلاح تاریخ ایالات متحده سناتور کوری گاردنر. ما مطمئن شوید که دیدم تعداد زیادی از آن کنگره گاردنر در سال 2014 زمانی که او در حال اجرا بود برای صندلی او در حال حاضر نگه می دارد.

ما شاهد گاردنر آگهی که در آن او lunges در مقابل آسیاب های تماس خود را یک “نوع دیگری از حزب جمهوری خواه.” ما شاهد گاردنر مصرف در اطراف در جنگل در یک بمب افکن بی عیب قنتد, ژاکت, ادعا, “هنگامی که حزب من اشتباه است من آن را می گویند و هنگامی که چیزی را شکسته و من آن را تعمیر کنند.” دو سال بعد ما شنیده گاردنر می گویند او می تواند خود را به رای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور غیر منتظره ای برنده است که در ماه نوامبر گاردنر “تکامل” از تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی به عنوان یکی از اولین به تایید و انتخاب مجدد او.

ما هنوز در حال انتظار برای او به چیزی می گویند که حزب او اشتباه است. زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده نژادپرستانه لقب “کونگ آنفولانزا” در آخر هفته گذشته برای توصیف همه گیر مرگبار کرونا ويروسی است که جان بیش از 123,000 آمریکایی ها تا کنون گاردنر تا به حال یکی دیگر از فرصت طلایی به چیزی می گویند. اما گاردنر فقط نمی تواند به نظر می رسد برای پیدا کردن کلمات.

ما هنوز در حال انتظار برای گاردنر به “تعمیر آن” مانند او وعده داده شده برای رفع قانون مراقبت مقرون به صرفه اما به جای او رای به لغو آن ده ها بار. گاردنر وعده داده شده جایگزینی برای Obamacare که هرگز محقق نشد. امروز در حالی که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در حال از دست دادن حمایت کارفرما بیمه بهداشت و درمان به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن در اقتصاد گاردنر هنوز هم پشتیبانی قانونی و تلاش برای لغو ACA در دادگاه.

کوری گاردنر بود “اجتماعی فاصله” از Coloradans و قبل از همه گیر رسید. از آن شده است بیش از 950 روز پس ما junior سناتور برگزار شد در شخص تاون هال جلسه به جای امید بستن برای تلفن سالن های شهر که در آن خود را سیاسی کارکنان فیلتر سوالات برای او. این اسکریپت حوادث ایجاد یک منحرف و تحریف تفسیر گاردنر اولین و به احتمال زیاد آخرین دوره در مجلس سنای ایالات متحده. این سوال همیشه softballs دست برداشت توسط کارکنان خود را به این تصور که سناتور. گاردنر با ما بوده است در تمام طول که او در واشنگتن مشغول به کار سخت برای ما است. “با عرض پوزش از آن شده است به طوری طولانی از دست رفته خود را،”

حقیقت این است که گاردنر نبوده است fairweather friend به چند نفر در واشنگتن یعنی میچ مک کانل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری اهدا می کنند. میچ مک کانل فقط ساخته شده بسیار cringeworthy جمع آوری کمک های تصویری برای بهداشت ، گاردنر ایران اهدا کننده کلاس را رزرو حداقل یک میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی در تلاش برای پاره کردن یکی از ایالت گاردنر مخالفان و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن آمد به کلرادو اسپرینگز در ماه فوریه به تجمع برای گاردنر, رئیس جمهور, که جوایز وفاداری بالاتر از همه چیز گفت: “هیچ تبصره با کوری او شده است با ما 100%”.

اما مثل همه fairweather دوستان سناتور. گاردنر است که ناگهان همه جا این روزها! او در اخبار شبانه در نظر گرفتن اعتبار برای تجهیزات حفاظت فردی با استعداد ما از تایوان و کره جنوبی. او در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها گرفتن نعمت از رئیس جمهور برای وفاداری خود را در قالب زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی. او را بیش از همه تلویزیون با یک تکان دهنده تن-ناشنوا آگهی که در آن او نقش یک درمانگر است که خود را مسخره بیمار است.

سناتور گاردنر است که در همه جا در حال حاضر به شما گفتن همه چیز او فکر می کند شما می خواهید به شنیدن. اما او فقط یکی دیگر از fairweather friend که کره شما تا قبل از درخواست که به نفع و در این مورد یکی دیگر از شش سال در آمریکا. در صورت بعید است که گاردنر است دوباره انتخاب کلرادو نمی خواهد بشنود از او دوباره تا 2026.

تفاوت بزرگ بین سن. گاردنر و دیگر fairweather دوستان من تا به حال در زندگی من است که پس از انتخابات ماه نوامبر من برای اولین بار یک داوطلب برای کمک به کوری گاردنر حرکت در خارج از دفتر خود در واشنگتن است.

ایان Silverii مدیر اجرایی ProgressNow کلرادو دولت بزرگترین مترقی وکالت ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de