‘Khatron Ke Khiladi’ برنده Sidharth Shukla به اعتباری دیگر برای اضافه کردن به خط خود را از کار. ارشد بازیگر تلویزیون که گفت که او نمی خواهم به از دست دادن در واقع جلوتر رفت و موفق به کسب عنوان Bigg Boss 13.

در حالی که در آن اعلام شد که Bigg Boss 13 تا به حال ثابت برنده در Sidharth Shukla وجود دارد لحظه ای کوتاه از رای گیری خطوط باز برای 15 دقیقه در فینال قسمت. Shehnaz Gill بود در میان 3 بالا اما پس از آن رقابت بین Sidharth و Asim ریاض.

Sidharth و Asim, پس دوستانی که بیشتر شبیه برادران تبدیل شده بود دشمنان در داخل خانه فقط در حال انتظار برای یک لحظه برای حمله به یکی دیگر. آخرین نگاه اجمالی از دوستی خود را دیده می شد که این دو با هم رفتند به سوئیچ چراغ خاموش از خانه قبل از ترک نشان می دهد. Asim سعی در گسترش و سلام گرم اما Sidharth تقریبا همیشه آن را نادیده گرفته است.

پس از برنده شدن در Bigg Boss 13 جایزه Sidharth است عنوان دیگری برای به رخ کشیدن در مورد. این بازیگر حرفه ای اولین بار در زمان خاموش کردم وقتی که او Balika Vadhu در سال 2012. او همچنین با Rashami دسای در نشان دادن Dil Se Dil Tak برای یک دوره کوتاه از زمان. دو تن از آنان نیز بخشی از Bigg Boss 13 با هم و Rashami پشتیبانی Asim بیش از Sidharth در نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de