Siddhant Thakran با Webtenium سرمایه گذاری – استعداد پنهان از هند

Siddhant Thakran با Webtenium سرمایه گذاری – استعداد های هند – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 09, 2020, 12:41 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Siddhant Thakran یک نابغه است که استاد در بازاریابی دیجیتال, استعداد, مدیریت, کسب و کار, توسعه, افراد مشهور, مدیریت, مدیریت رویداد, توسعه وب

Siddhant Thakran

Siddhant Thakran

Siddhant Thakran آینده مشتاق کارآفرین مستقر در دهلی نو است. در سن 18 سالگی او در حال حاضر موفق به ایجاد نام خود را در این عصر دیجیتال. در دوران کودکی خود را زمانی که بچه های دیگر مشغول بازی Siddhant در حال حاضر خود را آغاز دیجیتال سفر. منافع خود را کار سخت و دانش هستند و دلایل خود را برای موفقیت است. او یک نابغه است که استاد در بازاریابی دیجیتال, استعداد, مدیریت, کسب و کار, توسعه, افراد مشهور, مدیریت, مدیریت رویداد, توسعه وب, گوگل Adword خبره و واجد شرایط در ‘پیشرفته بازاریابی در دنیای دیجیتال’ از دانشگاه Curtin استرالیا است.

او در حال حاضر یک نام معروف و کارآفرین پیشرو در جهان از بازاریابی دیجیتال است. او تا به حال قرار گرفتن در معرض از کار با بالاترین شرکت ها در سراسر جهان کمک کرده است که او برای یادگیری جنبه های مختلف تبلیغات دیجیتال. امروز او می داند بازاریابی دیجیتال در داخل است. فرمان او بیش تکنولوژی و آگاهی از آخرین شبکه های اجتماعی روند کمک کرده اند او را در رسیدن به موفقیت او به خوبی سزاوار. اما هیچ چیز در زندگی آسان می آید. او بسیار روشن دانش آموز در مدرسه که منجر به مردم شک توانایی های خود را ، Siddhant تصمیم گرفتند علوم در مدرسه بالا است. مطالعات نه نقطه قوت او پس از آن یک بیت از یک مبارزه است.

پس از دوران کودکی به بچه ها آموزش داده تنها نمرات تعریف آینده ما و در عین حال برخی از آنها را می دانیم بهتر و پیدا کردن یک راه حل برای هر مانع که زندگی در آنها می اندازد. یک پسر است که در حال حاضر مالک و سریال کارآفرین. داستان الهام بخش برای جوان توده ها. این نشان می دهد که چگونه هر درس زندگی می توان به تدریس یک کتاب است. شروع سال تحصیلی درست میکرد خود شرکت Webtenium سرمایه گذاری های خصوصی در سراسر جهان محدود است. Webtenium سرمایه گذاری های مدرن روز ارتباطات شرکت مادر. در حال حاضر Siddhant شرکت دارای 3 تابعه یعنی – Widenium راه حل های دیجیتال Eventenium – رویداد ها و مدیریت و در نهایت Waypreneur رسانه ها.

• Widenium راه حل های دیجیتال خدمات کامل آژانس های دیجیتال ساخته شده است برای ارائه. شرکت همکاران با مشتریان برای کمک به آنها را استخراج خود را به نتایج کسب و کار. آنها در همکاری با بسیاری از محبوب و روند مشاهیر مانند تارا پراساد (MTV Roadies), Milind گابا (نوازنده) نیمی مهندس (YouTuber), Sumit Goswami (نوازنده) وب سایت از هاریانا صنعت موسیقی به نام چند.

• Eventenium یک رویداد و مدیریت آژانس تحت Webtenium سرمایه گذاری. آن است که یک شرکت حرفه ای است که کار خود را از رویدادهای موفق در حالی که بلند کردن تنش کردن شانه های خود را در مورد آماده سازی.

• Waypreneur رسانه های جدید سفر به سوی داستان های واقعی در مورد کارآفرینی, مدیریت کسب و کار و استعداد از طریق اخبار سایت. آن را نگه می دارد تا با رسانه های اجتماعی اتفاقات و آخرین روند در حال حاضر روز است.

Siddhant Thakran می داند که نقاط قوت خود و با استفاده از آنها را عاقلانه. او را قوی کرده است حضور رسانه های اجتماعی با رشد پس از حدود 15k Instagram followers (https://instagram.com/siddhant_thakran). او سهام خود را برنده, شکست, چالش ها و دستاوردها با پیروان خود را. این نه تنها انگیزه مردم بلکه یک استراتژی کسب و کار از آنجا که مخاطب احساس می کند درگیر و بخشی از سفر خود را.

او دستاوردهای زیادی داشته است اما برای این پسر آسمان محدود است. او را نگه می دارد در ساخت امپراتوری خود را یک روز در یک زمان. او به عنوان بهترین توصیف خود او “یک پسر با رویاهای بزرگ”.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im