Shweta Tiwari, دختر Palak Tiwari عکس را به شما یادآوری از Kiara Advani را ضربه محکم و ناگهانی از Dabboo Ratnani تقویم

Shweta Tiwari, دختر Palak Tiwari مد سردستهزنان خواننده اپرا و او Instagram صفحه اثبات شده است. دختر جوان در حال حاضر به یک ستاره در ساخت و بی عیب و نقص حس مد. Palak است که اغلب دیده می شود نما شدت و زیبایی برای عکس. وجود دارد گزارش می دهد که او خواهد شد و اولین بازی خود را به زودی اما هیچ یک از آن تایید شده است. یک زن و شوهر از روز بازگشت, Palak به او در زمان Instagram صفحه و چند جرقه بزند از یک photoshoot اخیر است که یک déjà vu لحظه.

در این عکس او دیده می شود نما در برابر برگ و آن را به شما یادآوری از Kiara Advani اخیر عکس برای Dabboo Ratnani تقویم سال 2020 است. او دیده می شود پوشیدن یک لباس با اسپاگتی و آستین بلند, messy, مدل موی. Palak مزبور پس از بیان “زیرچشمی نگاه کردن-a-boo شات @chrisrathore.عکس”.

آن را چک کنید زیر:

در

در

در ضمن Palak برجسته بود در یک تلویزیون تجاری. زمانی که Shweta خواسته شده بود در مورد دخترش بازیگری اولین بازیگر تا به حال گفت: “در چند ماه گذشته من به طور مداوم با بمباران سوال در مورد عجله ئی و Palak را برای اولین بار. ما واقعا می خواستم سریع به راه رفتن اما این روند بیش از حد طولانی و Palak 12 درجه در حال حاضر آغاز شده است. بنابراین ما تصمیم گرفت تا آن را بهتر خواهد بود اگر ما در جمع خودمان از این پروژه پس از Palak آموزش و پرورش است که از بالاترین اهمیت در این نقطه است. ما مایل عجیب و غریب بهترین اما متاسفانه ما تا به حال برای آمدن به این تصمیم. اما من به شما اطمینان دهم Palak را برای اولین بار است که به زودی به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>