‘نباید با توجه مذهبی رنگ’: Thackeray صفحة یوگی به ابراز نگرانی از کشتار sadhus در بلندشهر

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray به نام up, Uttar Pradesh همتای یوگی Adityanath در روز سه شنبه و ابراز نگرانی از کشته شدن دو کشیش در بیسندا بزرگ منطقه است.

دو sadhus از یک معبد شیوا در بلندشهر – شناسایی به عنوان Jagdish (55) و Shersingh (45) از Pagauna ایجاد کرد – بودند به قتل صبح روز سه شنبه کشته شده است. یک مرد از همان روستا شناسایی شده به عنوان Murari نام مستعار راجو که تا به حال بحث با بیش از دو اتهام سرقت شده است توسط پلیس دستگیر شد.

در یک تماس تلفنی با Adityanath, Thackeray ابراز نگرانی “غیر انسانی به قتل” از دو sadhus در بیسندا بزرگ در اوتار پرادش و ابراز همبستگی با دولت در برابر چنین اعمال غیر انسانی از ماهاراشترا CM گفت.

Thackeray درخواست کرد که این حادثه داده شود “مذهبی رنگ.”

“وی با بیان این انتظار است که شما (یوگی Adityanath) همان را انجام خواهد داد و مجازات مجرمان به شدت در راه همان است که ما گرفته اند سخت اقدام قانونی در این حوادث. اما وزیر Uddhav Balasaheb Thackeray اعتراض کرده است که هیچ کس نباید به یک رنگ مذهبی به این حوادث” Thackeray دفتر گفت: در یک صدای جیر جیر.

قبلا شیو سنا رهبر سانجی Raut گفت: قتل کشیش در اوتار پرادش نباید communalised مانند پلقر حادثه در ماهاراشترا

در ماهاراشترا پلقر یک اوباش بدون محاکمه اعدام سه مرد و دو seers و راننده خود را در مارس 16, زمانی که آنها قرار بود از بمبئی در یک ماشین نسبت به سورات در گجرات برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه. با توجه به گزارش های خود را از وسیله نقلیه متوقف شده در نزدیکی یک روستا در پلقر منطقه که در آن سه کشیده شد از ماشین و ضرب و شتم به مرگ با چوب توسط اراذل و اوباش در سوء ظن است که آنها کودک-وزنه برداران.

این حادثه داده شد جمعی از رنگ های بسیاری در رسانه های اجتماعی غرقه شدن در خبر جعلی که متهم بودند دوست داشتم به یکی دیگر جامعه است. پلیس منتشر شد, نام افراد دستگیر شده با دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh تصریح می کند که هر دو مهاجمان و قربانیان از همان جامعه است.

BJP رهبران در ماهاراشترا از جمله رئیس سابق وزیر Devendra Fadnavis حال حمله به Uddhav دولت برای عدم جلوگیری از کشتار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de