‘باید به صحبت می کنند تا همه کسانی که درگذشت هستند سرخپوستان’: Owaisi سوالات ‘سکوت’ از ساعت مودی در دهلی شورش

تمام هند Majlis-e-اتحاد-ul-Muslimeen (AIMIM) رئیس Asaduddin Owaisi در یکشنبه خواست نارندرا نخست وزیر برای بازدید از خشونت-مناطق شمال دهلی نو است. او همچنین در مورد سوال نخست وزیر سکوت در این باره گفت که خشونت “صورت گرفت و در چند کیلومتری رسمی خود را اقامت.”

“من می خواهم به درخواست نخست وزیر نارندرا مودی که چرا او صحبت یک کلمه در دهلی خشونت که صورت گرفت و در چند کیلومتری رسمی خود را اقامت. بیش از 40 نفر جان خود را از دست انداخته است. نخست وزیر مودی باید صحبت کردن در این مورد و بازدید از خشونت تحت تاثیر قرار شیو Vihar یک بار به عنوان افرادی که جان خود را در خشونت تمام سرخپوستان” آنی به نقل از Owaisi عنوان کرد و گفت.

“من می خواهم بگویم که نخست وزیر است که این خشونت ها اتفاق افتاده است به دلیل اظهارات رهبران حزب خود را. این یک نسل کشی است. من فکر کردم که نخست وزیر کردم درس خود را در سال 2002 در گجرات اما یک نسل کشی رخ داده است در سال 2020 بیش از حد در دهلی نو,” او اضافه شده است.

آن است که به ذکر است که جو در سرمایه های ملی vitiated پس از برخی BJP رهبران مانند Kapil Mishra و Anurag Thakur ساخته اظهارات بحث برانگیز قبل از دهلی مجمع انتخابات است. Kapil Mishra عناوین ساخته شده برای ستیز جیر تشبیه انتخاباتی نبرد در دهلی انتخابات به عنوان یک ‘هند در مقابل پاکستان مطابقت’.

در یکی دیگر از بحث جیر Mishra گفته بود که چندین کوچک Pakistans’ هستند ایجاد می شود که در برخی از جیب دهلی نو که شامل شاهین باغ Chand باغ Inderlok.

در ضمن Anurag Thakur رهبری شعارهای شعار در یک تجمع انتخاباتی که به نام “تیراندازی پایین خائن” به او حمله کردند کسانی که در اعتراض به تابعیت متمم قانون (CAA) و ثبت ملی شهروندان (NRC).

به عنوان وزیر فریاد زد: “desh ke gaddaron ko” جمعیت پاسخ با شعارهای “گلی maro sa*** ko.”

فقط یک روز قبل از شورش spiralled خارج از کنترل Mishra به سه روز اولتیماتوم به پلیس دهلی به تخلیه ضد شهروندی متمم قانون (CAA) معترضان از Jaffrabad و چند باغ منطقه از شهرستان.

جاده مسدود شده بود توسط ضد کا معترضان عمدتا زنان مجبور آهن مترو دهلی نو شرکت به ورود و خروج از دروازه از ایستگاه.

خشونت فوران در شمال شرق دهلی نو پس از درگیری آغاز شد و بین ضد کا و نرم افزار کا گروه. چندین مغازه ها شده اند به آتش کشیده شد و مورد سنگ pelting و آتش سوزی شاهد شده است.

این درگیری ها دامن زد به Chand باغ Mustafabad, Brijpuri شیو Vihar و الهه نور تا روز سه شنبه که در آن حداقل 42 نفر از جمله یک پلیس سر پاسبان درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>