باید روبات ها به یک صورت است ؟

توسط مایکل Corkery, نیویورک تایمز

وقتی تینا Sorg برای اولین بار شاهد این ربات از طریق نورد لوله سوپر مارکت در هریسبورگ, پنسیلوانیا, او به خودش گفت: “آن چیزی که کمی عجیب و غریب است.”

برنامه ریزی برای تشخیص نشت و باقی مانده در راهروی این ربات شبیه به یک چاپگر جوهر افشان با گردن بلند.

“آن نیاز به شخصیت” گفت: Sorg, 55, که مدیریت فروشگاه آبجو و شراب بخش.

بنابراین در طول یک شبه تغییر او بیرون رفت و به نزدیکی هنر و صنایع دستی, فروشگاه آورده زیادی جفت googly چشم و هنگامی که هیچ کس به دنبال ضمیمه آنها را در بالای ربات.

چشم یک ضربه با مدیران در جهانی مواد غذایی شرکت آهولد Delhaize که صاحب غول پیکر و Stop & Shop فروشگاه های زنجیره ای. آنها در حال حاضر یک ویژگی استاندارد در این شرکت نزدیک به 500 روبات ها در سراسر ایالات متحده است.

چگونه این سوپر مارکت ربات خود را مسخره چشم لمس یک سوال جدی: آیا روبات ها با چهره دوستانه و زیبا نام کمک به مردم احساس خوبی در مورد دستگاه هایی که مصرف بیش از مقدار فزاینده ای از انسان کار می کند ؟

روبات ها در حال حاضر در همه جا از کارخانه به اتاق نشیمن. اما معرفی روبات به تنظیمات عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی است که سوخت جدید ترس است که انسان در حال تحت فشار قرار دادند از مشاغل است. مک کینزی مشاوره شرکت می گوید: فروشنده می تواند بلافاصله کاهش “استخر از کار ساعت” به میزان 65% اگر آنها به تصویب تمام فن آوری اتوماسیون در حال حاضر در دسترس است.

“حاشیه فشار ساخته شده اتوماسیون یک نیاز است نه یک انتخاب” مک کینزی گفت: در گزارش سال گذشته است.

خرده فروشان گفت: ربات خود را طرح نمی شد به صراحت به معنای تخفیف دادن احساس وحشت و نگرانی در مورد از دست دادن شغل. هنوز شرکت از تمام اندازه ها — از کارفور در اسپانیا به Schnucks سوپرمارکت در سنت لوئیس — سرمایه گذاری در دهها هزار نفر از دوستانه به دنبال روبات که به سرعت upending انسان کار می کنند.

بسیاری از خرده فروشی روبات باید فقط به اندازه کافی ویژگی های انسان را به آنها به نظر می رسد خوش خیم اما نه بیش از حد بسیاری از نشان می دهد آنها در حال جایگزین کردن انسان به طور کامل.

“مثل مری پاپینز” گفت: پیتر, Hancock, یک استاد در دانشگاه مرکزی فلوریدا که به بررسی تاریخچه اتوماسیون. “یک قاشق مربا خوری شکر باعث می شود روبات ها پایین رفتن.”

شاید دیگر هیچ خرده فروش است که خرید و فروش به شدت با حساسیت در اطراف اتوماسیون به عنوان خارج کشور بزرگترین خصوصی کارفرما با حدود 1.5 میلیون نفر از کارگران. این شرکت با صرف چندین ماه کار کردن با این شرکت بوسا نوا و محققان در دانشگاه کارنگی ملون برای طراحی یک قفسه-اسکن ربات است که به آن امیدوار است هر دو کارکنان و مشتریان احساس راحتی با.

این ربات طراحی شده بود بدون صورت به دلیل توسعه دهندگان نمی خواهید مشتریان به فکر می کنم آنها می تواند ارتباط برقرار کردن با دستگاه. اما بسیاری از روبات ها نام داده شده به آنها توسط کارکنان فروشگاه. برخی نیز می پوشند نام مدالها.

“ما می خواهیم که همکاران به یک دلبستگی به آن و می خواهید برای محافظت از آن گفت:” Sarjoun Skaff از بنیانگذاران و افسر ارشد فناوری در بوسا نوا. خارج شده گفت: این برنامه ریزی برای استقرار روبات ها در 1000 در فروشگاه ها تا پایان سال حدود 350.

در خارج Supercenter در فیلیپسبورگ, New Jersey در پنسیلوانیا مرز کارکنان به نام روبات WALL-E — انتخاب تا حدودی با الهام از پیکسار می کشد که یک سطل زباله-جمع آوری ربات بر روی یک سیاره را ترک.

این ربات می تواند کار کند 365 روز سال اسکن قفسه های با رزولوشن بالا دوربین های خطی خارج از اقلام انبار. در آن طول می کشد یک استراحت کوتاه بین شیفت برای شارژ خود باتری در یک ایستگاه docking.

WALL-E کامل مسیر خود را بدون کمک از انسان به جز زمانی که آن را می شود در گیر فرش در داروخانه بخش است. هنگامی که این اتفاق می افتد, مدیر فروشگاه, تام McGowan یک هشدار بر روی تلفن خود را گاهی اوقات در وسط شب. او سپس تماس فروشگاه را به کسی بگویید به رایگان ربات.

McGowan گفت که او با اشاره به WALL-E به عنوان او اما که دیگر کارکنان فکر می کردم از این ربات به عنوان او.

“من می گویند که در آن او است؟'” McGowan گفت. “اما آنها بگو: او کجاست؟'”

شمارش یک ربات است که کشتی راهرو عقاب غول فروشگاه های مواد غذایی در پنسیلوانیا و اوهایو دیجیتال cartoonlike چشم است که چشمک زدن اما انجام هیچ عملکرد واقعی. آبی کامپیوتر روی صفحه نمایش چشمک می زند پیام های اطلاع رسانی به مشتریان آنچه را که ربات در حال انجام است: “سهام را بررسی کنید!”

جف هی یک از بنیانگذاران Simbe رباتیک شرکت توسعه یافته است که چوب خط حساب کردن گفت: چشم شد به منظور کمک به مشتریان احساس راحتی با این دستگاه به ویژه در مناطق از کشور “که در آن بسیاری از مردم هرگز تجربه روبات ها در وحشی قبل از.”

Simbe کوتاه برای شبیه سازی شده بودن. یک سخنگوی گفت: ماموریت این شرکت به “پرورش یک رابطه هماهنگ بین روبات ها و انسان ها.” یکی از Simbe بزرگترین حامیان مالی است Venrock یک شرکت که تاسیس شد به عنوان سرمایه بازو از خانواده راکفلر است.

برخی از روبات های شرکت های فن آوری می گویند ترکیب یکپارچه به فروشگاه ها. خارج شده و مراکز عمل توسط Simon Property Group با استفاده از self-driving کف اسکرابر است که فرمان cushy صندلی و حتی یک نگهدارنده فنجان — ویژگی های است که به این تصور که این اسکرابر هستند که برای انسان حل و فصل در یک شیفت از کف, شستشو با یک قهوه در سمت خود است. این اسکرابر هدایت می تواند به صورت دستی به مجموعه ای از مسیرهای آن را از طریق فروشگاه. سپس یک کارگر تنها نیاز به لمس صفحه نمایش و دستگاه طول می کشد خاموش در خود را دارد. حدود 80 درصد از زمان وجود دارد این است که هیچ انسانی در چرخ.

قبل از استقرار این دستگاه در فروشگاه های مغز پارسیان, سن دیگو شرکت توسعه یافته است که دستگاه تست شده مشتری در واکنش به بدون راننده ماشین. انسان این شرکت آموخته بودند و نه از دست رفته است.

“بزرگترین واکنش ما” به ماشین های بدون راننده گفت: Phil دافی مغز, پارسیان, معاون رئیس جمهور از مدیریت محصول “است که هیچ واکنشی در همه.”

خرده فروشان می گویند روبات ها خوب هستند برای کارگران است. آنها تا کارکنان از دنیوی و گاهی اوقات آسیب مستعد مشاغل مانند تخلیه و تحویل کامیون به تمرکز بیشتر انجام وظایف مانند کمک به مشتریان.

در خارج Supercenter در فیلیپسبورگ برخی از کارگران خود را لمس شخصی در اتوماسیون که در حال تغییر شغل خود را.

این فروشگاه به تازگی نصب شده سریع unloader به طور خودکار انواع جعبه پس از رسیدن به فروشگاه و کاهش تعداد کارگران مورد نیاز برای خالی کردن یک کامیون تحویل از هشت به چهار. این کار در حال حاضر طول می کشد کارکنان حدود دو سوم زمان از آن استفاده می شود به سرچشمه آنها از اغلب سوزان محدوده اتاق بازگشت به صرف زمان گذر گاه موجودی به راهرو و در برخورد با مشتریان. خارج شده و می گوید: جدید, unloader کاهش حجم معاملات در اتاق برگشت.

کارکنان نام unloader Grover قرار داده و با شکوه آبی توله سگ در بالا از آن به عنوان یک نوع طلسم.

“این راه جهان گفت:” لری Vogelin که با این نسخهها کار در پشت اتاق در فیلیپسبورگ.

اتوماسیون هنوز رتبهدهی نشده است کاهش می یابد خارج شده است به طور کلی نیروی کار اما مدیران اذعان کرد که تعداد معاملات در فروشگاه ها خواهد شد در نهایت از طریق کاهش ساییدگی. این شرکت می گوید این بود بازآموزی بسیاری از کارکنان خود را به کار در آن e-commerce و بهداشت مراقبت از کسب و کار و یا حتی کمک به آنها آماده شدن برای شغل خارج خارج شده است.

“وجود دارد هرگز به این تحولات ناگهانی و عمده از دست دادن شغل,”, Hancock, دانشگاه مرکزی فلوریدا استاد گفت. “از آن می گذرد به مرگ توسط یک هزار کاهش و یا مرگ یک هزار روبات.”

در طول تاریخ Hancock گفت: کارگران حمله کرده اند فن آوری های زمانی که آنها احساس خطر می کنند مانند قرن 19 Luddites که تخریب ماشین آلات نساجی کارخانه های تولید.

“اگر شما فشار بیش از حد سخت و بیش از حد مردم انتقال خشم خود را به فن آوری و آنها شورش است,” او گفت:.

Sorg کار کرده است که در غول 14 سال نمی باشد نگران است.

در ابتدا او مطمئن نیستید که چگونه کارفرمایان خود را به واکنش نشان می دهند به googly چشم. اما این ربات توسعه دهندگان در فن آوری های دوره گرد آنها را دوست داشت.

سخنگوی گورکن گفت: یکی از سوپر مارکت مدیران اظهار داشت که ربات یادآوری او را از یک کارمند به نام مارتی بود که “بلند نازک, محفوظ است و بسیار عاطفی است.” پس از آن ربات شناخته شده به عنوان مارتی.

در حالی که دیگران ممکن است نگرانی در مورد روبات در نظر گرفتن شغل Sorg گفت: “من قرار نیست خیلی فکر کردم به آن. من فقط مجذوب همه چیز است.” برای هالووین او تا لباس پوشیدن و به عنوان مارتی برای رفتن ترفند و یا درمان با نوه او.

ماه گذشته Stop & Shop جشن مارتی اولین سالگرد با یک سری از احزاب در فروشگاه خود را در سراسر شرق.

این شرکت گفت: احزاب بودند تا حدودی شانس برای Stop & Shop برای توضیح به مشتریان چگونه روبات ها در حال بهبود پاکیزگی از آن راهرو.

مارتی مجهز به سنسور است که تشخیص نشت و سپس ماشه خودکار اعلام بیش از این فروشگاه بلندگو اشاره کارکنان به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر.

در بسیاری از “مارتی احزاب” وجود دارد ورق کیک تزئین شده با ربات امضا چشم و مغز گردو کیسه های حاوی روبات از مد افتاده از آب جعبه و سیب ظروف.

یک مشتری در Newburgh, نیویورک آورده ربات می تواند از WD-40 روان کننده به عنوان یک هدیه است. در کوئینز و در لانگ آیلند کودکان ساخته شده کارت خود جلب کرد تصاویر تشکیل شده و اشعار برای مارتی.

“آرزوی شما مبارک اولین سال تولد” یکی از مشتریان جوان نوشت: به ربات. “ممکن است بسیاری از شما بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>