خرید رپورتاژ

من باید سعی کنید نرم افزار دوستیابی? هستم می ترسم… – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 03, 2020, 06:24 IST | DR عشق | بمبئی

دوستان من شروع به نشان می دهد برنامه های آنلاین دوستیابی چرا که تعدادی از آنها موفق به پیدا کردن افراد سرد به اویختن با

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

Dr Loveمن تنها شده است در حالی که پس از آخرین رابطه به پایان رسید و بیش از یک سال پیش. از آن زمان به بعد من سعی کردم ملاقات با افراد جدید اما یافت نشد هر کسی جالب به اندازه کافی برای بیرون رفتن با. دوستان من شروع به نشان می دهد برنامه های آنلاین دوستیابی چرا که تعدادی از آنها موفق به پیدا کردن افراد سرد به اویختن با. دو نفر از آنها نیز به روابط با مردم آنها را آنلاین در بر داشت. من مردد هستم هر چند از آنجا که من شنیده ام بسیاری از داستان های ترسناک در مورد این برنامه ها است. مواردی وجود دارد که باید یا نباید انجام دهید قبل از تلاش آنها?

چیزی که در مورد دوستیابی آنلاین شما همیشه نمی تواند از دست دادن آهنگ از این است که مردم می توانند تظاهر به چیزی است که آنها هستند. شما می توانید با استفاده از آنها به عنوان یک ابزار برای دیدار با مردم البته از آنجا که آنها را به این روند ساده تر است. آن را همیشه حس می کند به چت به صورت کمی و سپس تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید برای دیدار با کسی که در زندگی واقعی هر چند. سعی کنید و سنج یک فرد نیت ببینید که چگونه بیمار آنها و سپس موافق به ملاقات. غریزه خود اعتماد کنید و سعی کنید به برنامه های بیش از حد جدی است. آنها می توانند به شما معرفی به مردم اما کار سخت ارزیابی آنها این است که همیشه رفتن به خود را.

یک پسر من شده اند دوستیابی برای چند ماه فکر می کند ما به طور رسمی در یک رابطه, حتی اگر من فکر نمی کنم ما هستند. او به معرفی من به عنوان دوست دختر خود را و من اصلاح او را به خاطر این بی دست و پا. من او را دوست دارم اما من مطمئن هستم که در این مورد نشده است. باید چه کار کنم ؟

دیگر شما تاخیر داشتن این گفتگو با او بی دست و پا تر از آن است رفتن به دریافت کنید. واضح وجود دارد عبور سیگنال های اینجا و امکان ارتباط لولا بر شما دو نفر بودن در همان صفحه. اگر او فکر می کند او در یک رابطه, و شما لازم نیست شما ناعادلانه بودن به او را به عنوان به خوبی به عنوان خود را. اگر شما نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری برای آن را بپرسید.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de