باید بگویم دوست من من علاقه داشتن به او را ؟

باید بگویم دوست من من علاقه داشتن به او را ؟ – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 23, 2020, 07:34 IST | DR عشق | بمبئی

دوست پسر من یک لیست از چیزهایی که او انتظار دارد از من است و من آن را مسخره چرا که من فکر می کنم یک رابطه باید بدون انتظارات.

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveمن و دوستم صحبت در مورد قدمت زیادی دارد اما من صادقانه نمی دانم که چگونه او احساس می کند در مورد من. من نمی دانم اگر او به من نکات در مورد مایل بود با من است یا فقط این بحث در یک راه عمومی. آن را گیج کننده است چرا که ما شده اند دوستان برای یک زمان بسیار طولانی است و من واقعا او را دوست دارم. من هم فکر نمی کنم که در رابطه با او یک ایده بد است اما من نمی خواهم به حق آمد و از او بخواهید به طور مستقیم به دلیل که ممکن است منجر به برخی از ناخوشنودی اگر من برداشتی غلط از این. باید چه کار کنم ؟
چرا فرض وجود خواهد داشت ناخوشنودی زمانی که این کسی که شما ادعا کرده اند با دوستان برای یک مدت زمان طولانی ؟ آیا نقطه تمام از دوستی که شما می توانید یک مکالمه در مورد هر چیزی و باید صادقانه با آن شخص است ؟ اگر شما نمی توانید به عنوان خوانده شده ذهن خود را و یا سیگنال شما فکر می کنید او به شما آن را نمی تواند آسان تر به از او بخواهید آنچه را که او می خواهد ؟ نمی خواهد این کمک به شما برای جلوگیری از هر گونه ناخوشایند و یا وضعیت بی دست و پا به جای برداشت غلطی از آنچه که او گفته و یا در انتظار او به چیزی می گویند او قصد ندارد ؟ شما همیشه باید این گزینه به سادگی در انتظار تا زمانی که او می کند خود را روشن ارائه شده شما آماده برای مقابله با این وضعیت سردرگمی تا پس از آن.

آیا اشتباه است که به درخواست شریک زندگی خود را برای چیزهای خاص هنگامی که شما در یک رابطه با آنها ؟ دوست پسر من یک لیست از چیزهایی که او انتظار دارد از من است و من آن را مسخره چرا که من فکر می کنم یک رابطه باید بدون انتظارات. من درست یا او درست است ؟
نه از شما در اشتباه هستند اگر چه مفهوم انتظارات را دوست دارد و مواردی باید به کار کرده و به آرامی برای یک رابطه به تکامل است. اگر او درمان شما به عنوان یک لیست خرید با مواردی که نیاز به علامت که هرگز کار نخواهد کرد. من پیشنهاد می کنم شما از او بخواهید که این انتظارات آمده است که چرا او آنها است و به همین دلیل او تصمیم گرفت به شما.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de