باید من را دوست پسر سابق به عقب ؟

باید من را دوست پسر سابق به عقب ؟ – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 03, 2020, 04:58 IST | DR عشق | بمبئی

من احساس گناه هستم و فکر کردن در مورد آن, اما من همچنین نگران اشتباه تصمیم گیری

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picشریک زندگی من و من به پایان رسید رابطه ما پس از دو سال از آنجا که ما تا به حال جدی مسائل مربوط به سازگاری. من خوشحال هستم که با این تصمیم به دلیل آن ساخته شده من احساس رایگان پس از آنچه احساس بودن در زندان است. به تازگی او در تماس بوده است و پیام به طور مداوم به من گفتن که من ساخته شده است یک اشتباه و درخواست من او را به دلیل این که او نمی تواند زندگی بدون من. من احساس گناه هستم و فکر کردن در مورد آن, اما من همچنین نگران اشتباه تصمیم گیری. لطفا به من کمک کند.

آن را خوب به احساس گناه در مورد چگونه شما را کسی احساس اما این نیز مهم است به قبول چرا شما را ساخته اند یک تصمیم خاص است که شما بر این باورند شده است برای شما خوب است. اگر شما به پایان رسید با این وجود بدیهی است که دلایل ساخته شده است که حس در آن زمان است. آنها ممکن است دلایل شریک زندگی خود را موافق با, البته, اما شما باید سعی کنید و تصمیم گیری بر اساس آنچه برای شما خوب است و سلامت روانی خود را. اگر شما احساس به عنوان اگر شما در یک مکان بهتر از خود بپرسید اگر آن را به ارزش دادن که برای چیزی است که شما هنگامی که معتقد بود هیچ امیدی. دادن چیزی یک شانس دوم است که همیشه خوب به شما ارائه ارزیابی جوانب مثبت و منفی است که شانس و آنچه در آن به معنی برای آینده خود را.

من باید صبر کنید چند روز قبل از گفتن کسی که من آنها را دوست دارید ؟ من نمی خواهید برای آمدن در سراسر به عنوان بیش از حد از جان گذشته و یا نیازمند. در همان زمان من احساس به عنوان اگر چیزی گفته نشده ممکن است منجر به از دست رفته من شانس.

این بستگی به تعدادی از عوامل شروع با چگونه به خوبی شما می دانید که شخص مورد چگونه اغلب شما باید هر دو ملاقات کرد و چگونه شما فکر می کنم او فکر می کند شما. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با اینکه مستقیم یا صادق و هر کس نمی خواهد فکر می کنم از شما به عنوان ناامید و یا نیازمند به سادگی به خاطر شما اعلام کرده اند که چگونه شما احساس می کنید. با غریزه خود را. اگر شما احساس به عنوان اگر شما نمی خواهد که شانس شما ممکن است یک انتخاب است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de