باید من را ببخشند من گفتن-داستان دوستان ؟

باید من را ببخشند من گفتن-داستان دوستان ؟ – شیوه زندگی

به روز شده: مارس 09, 2020, 06:18 IST | DR عشق | بمبئی

من در مواجهه او و او عذر خواهی کرد اما من را به فکر کردن در مورد چگونه آن خرده

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picیکی از نزدیکترین دوستان من به تازگی رفت و گفت: من چیزی در مورد گذشته من است که من تا به حال هرگز با اشاره به او را قبل از. من تا به حال دلایل بسیار خوبی برای خودداری از این اطلاعات و این را می دانست اما او گفت: او به هر حال از آنجا که او عصبانی بود با من در مورد چیز دیگری است. من در مواجهه او و او عذر خواهی کرد اما من را به فکر کردن در مورد چگونه آن خرده گرفت. او می توانست به پایان رسید ارتباط من. دوست پسر من نبود عصبانی خوشبختانه اما من نمی دانم اگر یک دوست واقعی را عمل کرده و در این راه. اشتباه من را ببخشند ؟

عفو و بخشش یک چیز قدرتمند است و باید با توجه به زمانی که شما آماده هستند. اگر این دوستان چرا بحث در مورد اینکه چرا او آنچه را که او انجام داد ؟ ما همه نوع از چیزهایی خرده زمانی که ما ناراحت هستند اما این مهم است که سعی کنید و دیدن تصویر بزرگتر. دوست پسر خود را به نظر نمی رسد که واکنش نشان داد راه شما انتظار می رود او را به, که به معنی وجود دارد هیچ آسیبی انجام می شود. فکر می کنم در مورد اینکه آیا شما می خواهید برای قضاوت دوستان خود را بر اساس این تنهایی. همچنین فکر می کنم در مورد آنچه شما به دست آوردن خروج بخشش خود را. گذشته انجام شده است بنابراین من پیشنهاد می کنم شما نگاهی به پیامدهای اقدامات خود را برای آینده است.

یک مرد می خواهد به بحث در مورد خود ارضایی با من چرا که ما شده اند دوستان برای یک مدت زمان طولانی است و بسیار راحت با من. من این بی دست و پا چرا که او دارای یک دختر و من فکر می کنم او باید با داشتن این گفتگو با او. من چگونه می توانم به او بگویید که این کار بدون صدایی مانند یک کوته فکر ؟

چرا این را به شما کوته فکر ؟ اگر او تا به توهمات او نمی تواند صحبت با دوست دختر خود را, شما همیشه می توانید از او بپرسید که چرا او احساس می کند که نیاز به بحث در مورد آنها با شما. هر چیزی که باعث می شود شما بی دست و پا و یا ناراحت کننده باید به نام و این باید آسان تر برای انجام این کار با یک دوست بیش از هر کس دیگری.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de