تیراندازی مرد مسلح توسط چشمه پلیس گروهبان تلقی توجیه

هیچ اتهامات جنایی خواهد بود درست در مقابل یک چشمه پلیس گروهبان برای یک افسر درگیر تیراندازی با توجه به بررسی حادثه توسط El Paso County دفتر دادستان منطقه.

Sgt. Stephen Williams عمل منطقی در مارس 2, زمانی که او از کار اخراج خود سلاح قابل توجه تایلر Frisch که مسلح بود و از کار اخراج شده بود سلاح خود را به هوا در یک بن بست با پلیس با توجه به دا را بررسی کنید. “هیچ هزینه و ثبت خواهد شد.”

Frisch, 22, از کلرادو اسپرینگز گفته بود رانندگی یک کامیون به سرقت رفته زمانی که او در زمان خاموش در حال اجرا بر روی پاها پس از او بود که دستور خارج شدن از خودرو توسط پلیس, با توجه به بررسی. Frisch زد به یک محله مسکونی و افسران از جمله ویلیامز به او گرفتار.

با توجه به بررسی Frisch ایستاده بود و در راه برگزاری یک تفنگ به سر خود را. ماموران با استفاده از اتومبیل خود را به عنوان سپر خود جلب کرد سلاح های خود را و فریاد می زدند: Frisch, فرمانده او رها کردن سلاح خود را.

Frisch منطبق نیست و یا پاسخ به جای او شروع به عبور اسلحه به عقب و جلو بین دست خود را. او سپس با شلیک یک گلوله به هوا بررسی گفت. او دوباره با اشاره تفنگ در سر خود را و دوباره تصویب تفنگ به عقب و جلو بین دست خود را. او سپس با اشاره تفنگ در افسران.

“ویلیامز شلیک یک گلوله از تفنگ خود را قابل توجه آقای Frisch در شکم” نقد و بررسی گفت. Frisch گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی که در آن او باقی می ماند به درمان برای صدمات خود را.

بر پزشکی, ترشح, Frisch شارژ خواهد شد با متعدد کیفری می شمارد از جمله درجه اول حمله به یک افسر صلح را با یک سلاح با توجه به دا ،

کلرادو قانون متحده “که یک افسر توجیه است در استفاده از نیروی مرگبار اگر او منطقی معتقد است که لازم است برای دفاع از خود و یا سوم شخص از آنچه که او
منطقی معتقد است به قریب الوقوع استفاده از خشونت و زور فیزیکی,” نقد و بررسی گفت.

بر اساس شرایط و شواهد ویلیامز عمل در داخل همین دلیل زمانی که او شلیک سلاح خود را با توجه به نقد و بررسی. یک پرونده جنایی در برابر Frisch در حال انجام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im