Shobhaa د و اولگا Tellis

Shobhaa د و اولگا Tellis – شیوه زندگی

به روز شده: Feb 02, 2020, 08:37 IST | جین Borges | بمبئی

“او یک معما است من ترک خورده’ l ‘وجود ندارد می خواهد و خواسته های ما در ارتباط’

Shobhaa De and Olga Tellis, friends of 40 years, at De's Cuffe Parade residence. Pic/Pradeep Dhivar

Shobhaa د و اولگا Tellis دوستان از 40 سال و در د را Cuffe رژه اقامت. عکس/Pradeep Dhivar

Shobhaa د
سردبیر و نویسنده و مقاله نویس, وبلاگ نویس و ناشر با یک حرفه ای پوشا 45 سال د را تیز را در جامعه و سیاست ساخته شده است که او یکی از با نفوذ ترین کشور از نظر راننده

من به یاد داشته باشید اولین بار من با اولگا به وضوح. آن را 40 سال پیش در اعتراض مارس به رهبری Datta Samant در Kala Ghoda. دفتر من [Stardust مجله] بود سمت راست وجود دارد. من تکیه بیش از بالکن برای دیدن آنچه که همه سر و صدا بود. من تو را دیدم این غیر معمول و عجیب و غریب در تنها و یک دامن کوتاه, سکس با مو انباشته در بالای سر خود را. او عینک یاقوت قرمز رژ لب و تا به حال به شدت pencilled sloe چشم. او جذاب ترین زن من و دیده بود! من با عجله به طبقه پایین. آن را مانند یک دختر فن لحظه. من از کسی که او بود, و آنها به من گفت که او یک روزنامه نگار. خب! Hmm. جالب است.

پس از آن من تو را دیدم او را در مناسبت های اجتماعی که در آن او می تواند پوشیدن این بسیار risqué لباس با برش outs در امتداد کمر. او مثل یک هزار وات از زرق و برق و جاذبه جنسی. ما شد دوستان 10 سال بعد.

دوستی رشد به آرامی. آن را مانند ما سقوط دیوانه وار در عشق. اما پس از آن بیش از حد دوستی ما رو سمان به سرعت. من تعداد بسیار کمی از مردم از من می توانید تماس بگیرید و او است اول نام و نام خانوادگی که می آید.

اولگا لئو است. لئو صفات شخصیتی نشان می دهد کسی که توجه طلب و یا بسیار پررنگ و خارج وجود دارد. او است که همه در نوشتن اما نه در شخصیت. او به مراتب بیشتر مقهور و محفوظ است. به نظر من او هنوز هم مرموز باقی مانده است. انیگما من ترک خورده. به عنوان یک روزنامه نگار او همواره فرد هر کس به نظر می رسد تا آنجا که از سطح بالایی از حرفه ای.

اگر شما از من بپرسید آنچه ما مشترک است این امر می تواند چیزهایی که اکثر مردم به اشتباه فکر می کنم به عنوان “بی اهمیت”—مانند رنگین کمان است.

مهم نیست که بخشی از جهان ما هستند و اگر ما دیدن رنگین کمان, ما به متن هر یک از دیگر. ما همچنین دوست دارم به تماشای غروب ماه اول gulmohars و گوش دادن به موسیقی است.

زمانی که من ارائه Anandita [دختر] در سال 1989 اولگا بود با عجله از محل کار به من مراجعه کنید در نقض نبات بیمارستان با خاص صابون مایع. او دستور پرستاران به مطمئن شوید که آنها از آن استفاده درست پس از نوزاد متولد شد زمانی که آنها به من یک اسفنج. من نمی خواهد که.

اولگا است که در واقع بسیار فلسفی و تکامل فرد است. او سمت معنوی من را مجذوب خود دلیل آن است که در مورد زیر یک مذهبی راه آن است که در مورد کشف خود و از شما قدردانی میکنم. او یکی از آن چند نفر که از سمت راست نوع غرور و بسیاری از عزت نفس است که گاهی متوقف می شود و او را از درخواست برای کمک. او قطعا زندگی او حقیقت است. در خانه خود را, شما نمی خواهد پیدا کردن یک یخچال یا یک چشمه اب گرم. او محروم-به-این-استخوان وجود دارد. این خیلی نادر است. من نمی دانم شهری بسیاری از مردم را انتخاب کنید که این کار برای خود و او بود که خیلی زود در.

به من او را مانند یک رودخانه در روسیه که حامل آن با بسیاری از داستان های—بزرگ czars و czarinas و پس از آن نیز که به طور متوسط ، من دیپلم خود را با غنا و تناقضات از روسیه است.

اولگا Tellis
Tellis یک روزنامه نگار ارشد با حرفه ای پوشا 53 سال, بهترین راه حل برای به یاد اولگا Tellis v/s بمبئی شهری شرکت مورد که او واصل به نمایندگی از ساکنان پیاده رو

خیلی قبل از این حادثه در Kala Ghoda من تا به حال به اجرا Shobhaa در خیاط زنانه را [کهربا] که ما هر دو رفت و به در Colaba جاده. او مدل سازی در زمان و من فکر می کنم او برای اتصالات آمده بودند. اولین چیزی که او گفت: هنگامی که او را دیدم به من گفت: “شما بسیار زیبا هستند”. شما آن را باور نمی کند اما من در واقع رفت و برگشت به خانه و تا به حال خوب نگاهی به خودم در آینه. تا آن زمان من تا به حال هرگز دیده می شود خودم را که در راه است. در حالی که مردان را خیره در من و من باید اعتراف, من واقعا خجالت می کشم با تمام توجه و تعارف من نمی مراقبت بیش از حد آن است. نیست که آنچه آنها [مردان] بگویید هر زن ؟ اما اگر یک زن گفت: آن را به معنای چیزی, به خصوص اگر آن را از یک زن زیبا مانند Shobhaa.

من فکر می کنم ما دو نفر شد و پس از او آغاز شد و به تنهایی زندگی می کنند. برای برخی از دلیل من رو درگیر در زندگی شخصی او. و این پیوند است که توسعه یافته بود و کاملا احساساتی و عاطفی یکی. به نوعی ما کلیک و دوستی اتفاق افتاده است.

Shobhaa یک دوست بزرگ و افسانه همسر و مادر. در واقع او همیشه می خواستم به یک مادر. من به یاد داشته باشید در یکی از بازدیدکننده داشته است او را به دفتر من مدتها قبل از او ازدواج کرده بود, او به من گفت: “من بچه ها را دوست دارم. من می خواهم به شش نفر از آنها را.” من شگفت زده شد. و این شگفت انگیز است که چگونه او در رفتن به جمع آوری شش فرزند و در حال حاضر مادر بزرگ به شش ، من تحسین او است تا دست در. او به برکت خدا. Touchwood. او آن همه با هم.

سلیقه ما در کتاب کاملا متفاوت است. من فقط به عنوان خوانده شده در سیاست و اقتصاد. اگر من ساخته شده یک استثنا آن را برای Shobhaa را [نوشتن]. یک بار خواندن یکی از رمان های خود را, من در سراسر این چهار حرف را بارها و بارها و من مبهوت. من بلافاصله زنگ زد به او و گفت: “من هرگز شنیده ام شما با استفاده از این کلمه است.” اما من عاشق خواندن ستون های خود را. من واکنش نشان می دهند و به آنها پاسخ دهند.

حتی اگر ما تا به حال اختلاف نظر مهم نیست [به ما]. به دلیل این است که یک رابطه که در آن وجود دارد می خواهد و خواسته است. سطح راحتی است از یک نوع متفاوت است. این همان با شوهرش [دیلیپ د] ، چیزی است که وجود دارد بنابراین خالص در مورد آقای ده دوستی. او فوق العاده شیرین و من عاشق خانواده اش است. Shobhaa همیشه باعث می شود آن را یک نقطه به من را برای شام در روز تولد من با یکی دیگر از دوستان. آن را مانند یک مراسم در حال حاضر. حتی اگر ما را برآورده نمی کنند برای چند روز در پایان پیوند وجود دارد. این روزها اغلب موارد اتفاق می افتد چرا که او رفت و آمد زیادی است. در حقیقت طی سال گذشته ما به سختی دیدم هر یک از دیگر. اگر من به دیدن او من را مجبور به رفتن به یکی از حوادث. من با حضور در یکی اخیرا فقط به طوری که من می تواند او را ملاقات کند. امیدوارم ما به عقب بر گردیم به ما معمول است. Shobhaa به من مثل ستاره ها, ماه و درجه او در همه جا.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de