Shlok Nair می گوید: “من هنوز هم یک راه طولانی برای رفتن’, سهام کار خود را و داستان موفقیت با تیم Okbronetwork

Shlok Nair می گوید: “من هنوز هم یک راه طولانی برای رفتن’, سهام کار خود را و داستان موفقیت با تیم Okbronetwork – شیوه زندگی

انتشار: May 07, 2020, 17:17 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Shlok تنها سرود برای رسیدن به هر چیزی در زندگی این است که به ارائه بهترین کیفیت خدمات به مردم با ايمان در Okbronetwork

Shlok has got clients overseas who want to grow their social media presence

Shlok کردم مشتریان خارج از کشور که می خواهند به رشد خود را در حضور رسانه های اجتماعی

Shlok Nair است که یک کارآفرین و بنیانگذار Okbronetwork تبلیغات و بازاریابی شرکت است که با هدف ارائه بهترین خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی برای ترویج برندهای صفحات و اثرگذارندهها در رسانه های دیجیتال با کمک های فنی سر در تیم Okbronetwork. Okbronetwork که رسما رسانه ای ارتقاء همکاران با Dadasaheb Phalke جوایز (Dpiff) که در آن NAIR سهام در نقش یک بودن رئیس سابق روابط عمومی/افراد مشهور مدیر در Dpiff.

Okbronetwork نیز فراهم می کند آزادی مطبوعات برای مشاهیر و برندها و افراد به کمک به آنها را به معروف/تایید مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

مرد جوان کردم و مشتریان خارج از کشور که می خواهند به رشد خود را در حضور رسانه های اجتماعی. در سن 18 سالگی او تصمیم گرفت تا خودش را جدا از جمعیت و شروع به کار بر روی سرمایه گذاری خود را.

در اینجا چیزی است که Shlok برای گفتن در مورد کار خود و موفقیت خود را در دیجیتال هند است.

س: به ما بگویید که چیزی در مورد کار شما ؟

یک: من اساسا رسیدگی به محصول و بازاریابی نام تجاری عوالم از طریق رسانه های دیجیتال که شامل Instagram و Facebook که روند سیستم عامل برای ترویج محصولات و یا خدمات از یک شرکت خاص. آژانس من Okbronetwork اصلی هسته شامل افراد مشهور مدیریت و تبلیغ مبارزات و ما اساسا رفتن آن برای هند و ایالات متحده آمریکا بر اساس شرکت ما به افزایش حضور و امپراتوری دیجیتال و مخاطبان برای مارک های کارآفرینان و شرکت های مختلف بر روی سیستم عامل های دیجیتال.

س: چگونه شما شروع به کار با شما کار می کنند ؟

یک: من یک تماس از یک موسیقیدان است. او می دانست که من ویژگی های یک گیک. او از من پرسید که آیا من می توانم به او کمک کند روند یوتیوب خود را تنها. هدف ما به این روند در یوتیوب و پس از صرف ساعت با همکار فنی حرفهایها ساخت یک استراتژی بازاریابی, من قادر به روند پیگیری ‘HUMDESH’ توسط Tochi Raina & زوبین سینها در #18trending. بنابراین من بعد از آن تصمیم به انجام مبارزات از برندها نیز هست. من شروع به گرفتن مشتریان از طریق Linkedin Instagram, YouTube و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. Deepesh Sawant, مدیر Aramy Realty & Okbronetwork به من متصل به Abhishek Mishra, مدیر عامل شرکت Dadasaheb Phalke جوایز (Dpiff). به عنوان به زودی به عنوان ما شروع به کار برای dpiff, Okbronetwork رسما اعلام کرد به عنوان بازاریابی و ارتقاء همکاران با Dpiff. Okbronetwork بعد از آن به کار گرفته دیجیتال آگهی مبارزه برای OYO, ایالات متحده آمریکا. دلیل اساسی برای گرفتن مشتریان با استفاده از کامل استفاده از مجازی منابع است که من ترجیح داده است که دلیل آن کمک بزرگی بود برای من برقراری ارتباط با مردم در سراسر کشور.

س: چگونه شما می توانید به موفقیت در کار خود را?

یک: من تنها سرود برای رسیدن به هر چیزی در زندگی این است که به ارائه بهترین کیفیت خدمات به مردم با ايمان در Okbronetwork. قابل اعتماد بودن آسان نیست کارهای عادی و روزمره است و به همین دلیل الزامی است برای جمع آوری تمام کسانی که اخلاق کسب و کار و سعی کنید آن را بهترین کار خود را.

Q: آیا شما قبل از هر آموزشی?

یک: هر آنچه که من امروز انجام شده است صرفا بر اساس توانایی و شوق به انجام چنین کارهایی چون من قبل هیچ آموزشی از هر کسی. اما بله من می خواهم با تشکر از پدر و مادر من Vijayan & Babita Nair برای اینکه همیشه حمایت و اعتماد من است. حتی برادر بزرگتر من Shivam Nair, او یک ملوان به عنوان به خوبی به عنوان صاحب وزارت هیپ هاپ هند! من به خصوص با تشکر از آقای Deepesh Sawant, مدیر Okbronetwork & Aramy ملک برای همیشه stand by me دچار خطرات و جدید ایده های مربوط به کسب و کار ما!

س: چه برنامه های آینده خود را?

یک: من برنامه ها به طور مداوم به بهترین کمک به شرکت ها به طوری که من می تواند به ایجاد اعتماد با آنها در سراسر جهان است. آن را قطعا به من کمک کند به گسترش کار من و من می خواهم به رشد کسب و کار در سراسر جهان است. یک نوازنده و همچنین من حتی خواهد بود با انتشار اولین تک این سال است.

شما می توانید من را دنبال کنید Instagram رسیدگی به اقامت من.e https://www.instagram.com/officialshloknair

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im