حمل و نقل 2 میلیون ماسک برای سهولت کلرادو پزشکی کمبود عرضه در چهره coronavirus’ گسترش

حمل و نقل 2 میلیون ماسک پزشکی انتظار می رود که برای رسیدن به در کلرادو توسط شنبه, کاهش, برخی از فشار بر کارکنان مراقبت های بهداشتی است که تا به حال به کشش بسیار مهم دنده محافظ آنها به عنوان تجربه کمبود عرضه در برابر شتاب coronavirus بحران است.

Noel Ginsburg رئیس دولت تولید و منابع نیروی کار گفت: این گروه تجربه در خرید و اتصال به تولید کنندگان کمک به کلرادو به جلوی خط چین کارخانه ها شروع به راه اندازی مجدد تولید.

دولت اولین سفارش برای 1 میلیون N95 ماسک که فیلتر هوا و 1 میلیون ماسک های جراحی است که می تواند بلوک قطرات زمانی که یک فرد عطسه یا سرفه. Ginsburg گفت: این ماسک ها که از یک منبع معتبر.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس تخمین زده کلرادو بهداشت استفاده از امکانات مورد 70,000 ماسک هر روز تا اول حمل و نقل را پوشش نیازهای خود را برای حدود یک ماه است. Ginsburg گفت که او انتظار دارد که از منابع چینی خواهد بود قادر به تولید یک منبع ثابت برای کلرادو شاید با برخی از سمت چپ بیش از دیگر کشورهای غربی است که می خواهند با هم کار کنند.

نیروی کار نیز در حال کار با کلرادو تولید کنندگان که می خواهید به سوئیچ به تولید تجهیزات پزشکی و با خارج تامین کنندگان برای چیزهایی مانند لباسهای چهره سپر و ضد عفونی کننده دست, او گفت:.

“نور در انتهای تونل است که یک قطار” Ginsburg روز دوشنبه گفت:.

هنگامی که مراقبت از یک فرد که می تواند COVID-19 ارائه دهندگان باید یک ماسک چشم سپر دستکش و لباس شب گفت: دکتر میشل بارون, مدیر پزشکی برای کنترل عفونت و پیشگیری در دانشگاه کلرادو بیمارستان. بسیاری از این تجهیزات طراحی شده بود یک بار استفاده می شود و دور انداخته برای جلوگیری از حمل عفونت به سایر بیماران یا همکاران اما ارائه دهندگان در کلرادو بیمارستان می گویند جریان ناپایدار از منابع است و آنها را مجبور به استفاده مجدد از آنها حمایت می کند.

Volunteer Derek Wilson, right, who is ...

Helen M. Richardson, دنور پست

داوطلب درک ویلسون, راست, یک دانشجوی پزشکی با Colorado School of Medicine, طول می کشد کمک های مالی مردم در طول یک درایو به جمع آوری تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و دیگر تجهیزات پزشکی به آدرس کمبود در طول Covid-19 همه گیر در زمینه توانمند سازی در مسیر بالا در دنور در تاریخ 22 مارس سال 2020 است. اقلام جمع آوری شده بودند استریل و غیر استریل دستکش های ضد عفونی کننده دست, bleach, دستمال مرطوب, حفاظت از چشم و عینک ایمنی, ماسک, پاک کردن صورت, سپر, ماسک ماسک مانند N95 و N99, ماسک سفید کننده بطری و یا اسپری PAPR ماسک کفش را پوشش می دهد biohazard کیف و لباسهای یکبار مصرف.

استفاده مجدد از لوازم

یک زن مشغول به کار در دنور-منطقه بیمارستان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن برای محافظت از کار خود گفت که او و همکاران او گفته شده به پوشیدن ماسک به آنها منتقل شده از بیمار به بیمار در بیماری تنفسی بال. اگر آنها مجبور به ترک بال و رفتن به بخش دیگری از بیمارستان به آنها گفته شده است برای قرار دادن ماسک در یک کیسه کاغذی با برچسب نام خود به جای پرتاب کردن آن, او گفت:.

“این بسیار احمقانه است اگر شما می دانید زیادی در مورد میکروبیولوژی” از آنجا که این ویروس می تواند مالش را از خارج از ماسک بر روی کیسه و سپس به داخل ماسک, او گفت:.

ارائه دهندگان خدمات و همچنین استفاده مجدد از لباس, با لباس اختصاص داده شده به هر بیمار اتاق هر روز او گفت:. هنگامی که او برگ یک اتاق که در آن او نیاز به پوشیدن یک پلاستیک, لباس شب, شخص دیگری در کارکنان با استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن لباس شب پس از آن را در دسترس برای نفر بعدی.

“به نظر می رسد بهترین گزینه در یک وضعیت واقعا بد اما ایده آل نیست,” او گفت:.

اتاق اورژانس پرستار در کلرادو بیمارستان که او نیز صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود گفت: محدودیت هایی وجود دارد به چقدر اتاق اورژانس می تواند صرفه جویی در تجهیزات حفاظتی چرا که پزشکان و پرستاران را به کت و شلوار برای هر بیمار که می تواند COVID-19, حتی اگر آن را معلوم است که بیمار فقط دارای یک سرماخوردگی شدید. برای جلوگیری از استفاده از تجهیزات بیشتر پرستاران اقامت در اتاق با بیمار تا زمانی که نتایج تست که نیست ایده آل استفاده از زمان, او گفت:.

اورژانس پرستار گفت: همکاران اش وحشت زده از آوردن این ویروس در صفحه اصلی به دلیل ناکافی حمایت می کند. افرادی که در کار طب اورژانس به طور کلی مایل به گرفتن خطرات با سلامت خود را به انجام شغل خود را, اما بیمارستان ها می تواند به سهولت بار در پرستاران خود را اگر آنها می تواند ارائه آپارتمان و یا اتاق های هتل به طوری که آنها لازم نیست برای رفتن به صفحه اصلی و یا در اتومبیل های خود را, او گفت:.

“زمانی که من در نگاه مردم دیگر و من قفل چشم با آنها… من شروع مایل به گریه چون از فشار آنها تحت,” او گفت:.

Volunteer Claire Koljack, who is a ...

Helen M. Richardson, دنور پست

داوطلب کلر Koljack یک دانشجوی پزشکی با Colorado School of Medicine, منتظر به کمک های مالی در طول یک درایو به جمع آوری تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و دیگر تجهیزات پزشکی به آدرس کمبود در طول Covid-19 همه گیر در زمینه توانمند سازی در مسیر بالا در دنور در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

جمع آوری کمک های مالی

خطر گسترش بیماری در مراقبت های بهداشتی و امکانات نیست فرضی. انتقال در بیمارستان بود یک منبع اصلی از موارد جدید در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003 و 18 پزشکان در حال حاضر فوت کرده اند از COVID-19 در ایتالیا. تا کنون ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید حدود 12 درصد از تمام موارد جدید کروناویروس در اسپانیا.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: بیشتر منابع در راه خود هستند اما آنها برای اولین بار به مناطق با بالاترین سطح نیاز دارید. روشن نیست که در کلرادو می گیرند در لیست اولویت بندی مناطق هر چند دولت گره خورده است با میشیگان ششم-بیشترین تعداد از موارد در مقایسه با جمعیت.

کلرادو در مورد دریافت یک روز عرضه از ماسک از استراتژیک ملی ذخایر و شروع به حمل و نقل آنها را به برخی از نیاز استان ها و قبایل دوشنبه اما دولت نمی خواهد بود قادر به در تکیه دولت فدرال را برای تجهیزات کمبود پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه.

“ما به عنوان متحده نیاز به بازی بی سابقه ای نقش مهمی در تامین امنیت خود ما عرضه زنجیره ای از تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش” او گفت:. “از آنجا که ما دریافت کرده ام تا کمی از ملی ذخایر ما نیاز Coloradans برای اهدای هر گونه تجهیزات حفاظت فردی — ماسک روپوش و دستکش — به تلاش در صورتی امکان پذیر است.”

هزاران نفر از مردم کاهش یافته است, کمک های مالی در خارج توانمند در زمینه بالا مایل در روز یکشنبه. دانشگاه کلرادو دانشکده دندانپزشکی اهدا کرده است ماسک و دستکش اما دانشگاه سخنران گفت: آنها مطمئن نبودند اگر بخش های دیگر مانند آزمایشگاه های تحقیقاتی تبدیل شده بود بیش از منابع خود را.

Dave Maddux, special projects manager for ...

Helen M. Richardson, دنور پست

دیو Maddux ویژه مدیریت پروژه برای پروژه درمان راست می شود کمک از داوطلب Al Youngdahl چپ آنها به عنوان شمع تا کمک های مالی در پالت چوبی به عنوان بخشی از یک درایو به جمع آوری تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و دیگر تجهیزات پزشکی به آدرس کمبود در طول Covid-19 همه گیر در زمینه توانمند سازی در مسیر بالا در دنور در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

ساخت ماسک

برخی از مردم تصمیم به رفتن یک گام بیشتر با ساخت کمک های مالی خود را. دانا پیچ که صاحب شب عروسی و تغییرات کسب و کار به نام دونا بث خلاقیت گفت و کارکنان دوخت ماسک از خانه. آنها وقت اضافی از آنجا که بسیاری از عروس تا به حال به تعویق انداختن مراسم ازدواج خود را, او گفت:.

آنها تا به حال به منظور 100% پارچه های پنبه ای است که نه به طور معمول استفاده می شود در لباس عروسی. پیچ گفت که او و بسیاری از 14 کارکنان می دانم که افراد مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی و حمایت آنها است.

“ما قصد داریم به هزاران نفر. به عنوان بسیاری از ما می توانیم” او گفت:.

علاقمندان همچنین می تان شدیدا از ماسک. دنا Mehling یک دنور ساکن که باعث می شود پتو گفت: او آغاز Facebook گروه دیگران به پیوستن به او در ساخت ماسک پس از یک دوست است که یک پزشک برای کمک خواسته. از بعد از ظهر دوشنبه 300 نفر در پیوست “دنا را ساخت ماسک ارتش” و او دریافت 152 ماسک در دو روز, او گفت:.

“هر بار که من نگاه کردن من جلوی درب وجود دارد یکی دیگر از جعبه ماسک,” او گفت:. “من فقط شگفت زده چگونه بسیاری از مردم پاسخ داده اند. من فکر کردم اگر فقط رفتن به پنج یا شش نفر از دوستان من است.”

بسیاری از این درخواست آمده اند از تسهیلات مراقبت دراز مدت و تکنسين اما آنها هم شنیده ام از دامپزشکان و پزشکان در عمل خصوصی که گفت آنها کمک خواهد برخی از آنها تولید ماسک به امکانات بیشتری نیاز دارد اگر او می تواند آنها را با جایگزین, در خانه, ماسک Mehling گفت.

افرادی که می خواهید برای کمک می توانید با اهدای گلدوزي-درجه 100% پارچه های پنبه ای و الاستیک است که یک چهارم اینچ یا یک هشتم اینچ گسترده Mehling گفت. آنها همچنین می تواند استفاده از رانندگان برای کمک به کشتی ماسک از سازندگان به ایوان او, او گفت:. ماسک در حال اهدا به درخواست امکانات در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

“ما خوشحال هستیم که افرادی که فقط می توانید برش خطوط مستقیم مردم است که می تواند کمک با افت,” او گفت:.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im