Shibani Dandekar را throwback عکس لباس شنای زنانه دوتکه فریاد اهداف

Shibani Dandekar محبوب VJ است رجعت عکس از او را در لباس شنای زنانه دوتکه. این عکس به مجموعه ای از اینترنت به آتش کشیده و مردم می تواند به توقف صحبت کردن در مورد این تصویر که فریاد اهداف است.

Shibani به اشتراک گذاشته تصویر از خودش را با پوشیدن سیاه و سفید گورخر چاپ لباس شنای زنانه دوتکه. او در زمان یک آینه عکاسی از خود در Koh Samui در سال گذشته با کامل midriff چیزی است که اکثر مردم تنها می تواند از خواب در حالی که در این مستند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

39-سال-مدل-خواننده بود در تعطیلات زمانی که او کلیک تصویر. “#KohSamui این زمان در سال گذشته! لعنت چگونه زمان پرواز و همه چیز را تغییر دهید! #thatbrowngirl,” به اشتراک گذاشته Shibani در کنار بیکینی تصویر.

آن را در اینجا ببینید:

Shibani Dandekar اغلب باعث می شود عناوین برای رابطه او با Farhan Akhtar. زن و شوهر بازی پنهان و به دنبال قبل از آشکار آنها در واقع قدمت یکی دیگر. Farhan و Shibani اغلب به نظر می رسد در هر یک از دیگر Instagram پست ها و نظرات.

Shibani که شهرت با میزبانی در لیگ برتر (لیگ) منطبق شده است بخشی از واقعیت تلویزیون نشان می دهد مانند “Khatron Ke Khiladi’ و ‘می پیوندد jaa Dikhlaa Jaa’ بیش از حد. او گذشته بود در ” چهار عکس های بیشتر لطفا!’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de