در وسط همه ویدئوها از خود نشان می دهد ‘Mujhse Shaadi Karoge’ شناور در سراسر اینترنت Shehnaz Gill بود در حال حاضر دیده می شود بعضی از لحظه های زیبا با Mahhi Vij دختر. Mahhi مشترک یک عکس از Shehnaz و دخترش تارا جی Bhanushali است که cutest چیزی که در اینترنت امروز.

Shehnaz دیده می شود بوسیدن تارا گونه ها در عکس. او دارای تارا که با پوشیدن یک مینی ماوس hoodie, در آغوش او و بوسه گونه خود را با چشمان بسته. تارا از سوی دیگر دیده می شود خیره به دوربین ،

“@tarajaybhanushali با Massi @shehnaazgill” نوشت Mahhi در کنار این عکس. عکس است و نه ویژه پس از Shehnaz نمی دانم جی یا Mahhi شخصا اما جی Bhanushali شده است خوب دوستان با Shehnaz را با دلبستگی عاطفی’ Sidharth Shukla.

در اینجا عکس:

Shehnaz Gill شده است به یک چهره محبوب در پنجابی موسیقی میباشد. او به نام “پنجاب کی کاترینا کایف’ تبدیل شد و به عنوان یک چهره شناخته شده پس از روی لئامت دادن در ‘Bigg Boss 13′. او ریشه برای Sidharth و او برنده نشان می دهد. از سوی دیگر Shehnaz صعود بعدی خود را تلویزیون نشان می دهد “Mujhse Shaadi Karoge’ جایی که او به صورت بالقوه داماد. در حالی که Shehnaz جستجو برای یک داماد در نشان دادن او همکاری شرکت کننده Paras Chhabra جستجو برای یک عروس. او همچنین صعود نشان می دهد در روی لئامت دادن خود را در “Bigg Boss 13′. Sidharth Shukla به تازگی آمده نشان می دهد برای نشان دادن حمایت خود را برای Shehnaz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im