‘او به من گفت به دریافت مشاوره!’

‘او به من گفت به دریافت مشاوره!’ – شیوه زندگی

به روز شده: May 24, 2020, 08:10 IST | DR عشق | بمبئی

این ایجاد خواهد شد برخی از ناراحتی در حالی که برای, اما آن را نمی ممکن است به عنوان شدید به عنوان آن به نظر می رسد در حال حاضر. دست زدن به روابط تماس برای برخی از بلوغ است که شما با به دست آوردن زمان است.

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveمن هستم 25 ساله مجرد مرد, به دنبال یک شریک برای ازدواج است. من علاقه مند به این دختر است که در حال حاضر دور در آموزش نظامی, اما او می داند که هیچ چیزی در مورد من. من در زمان ابتکار عمل را از ارسال پیامک و ما داشتند حرف زدند, کمی, اما او را متوقف پاسخ پس از یک در حالی که. دوست من از من خواست به حفظ فشار دادن هر چند, بنابراین من سعی کردم دوباره و پاسخ او این بود که به نظر من مشاوره. چه هستم من قرار است انجام دهید ؟
— Collins
من فکر می کنم این بانوی داده شده شما پاسخ او. او بی علاقه و چه دوستان خود را نشان می دهد را می توان به عنوان وسیله. لطفا قبل از همه چیز را از دست. اگر او می خواست به صحبت با شما را داشته باشد. من پیشنهاد می کنم شما رها کردن این و سعی کنید ملاقات با افراد جدید به جای آن. شما 25. شما باید زمان. فشار از هر نوع باعث می شود هرگز برای یک رابطه موفق.

من یک دانش آموز در کلاس 10 و یک سال پیش من تا به حال پیروز شدن بر روی یک پسر بچه. من هرگز به او گفتم این کار را در زمان. ما متصل از طریق Instagram. من نمی دانم چگونه آن آغاز شده است اما هر کس شروع کرد و گفت که من او را دوست داشت و بهترین دوست من در نهایت از من خواست در مورد آن. من اعتراف کرد که من و دوست من پیشنهاد من به او بگویید که چه احساسی دارم. او گفت که او نمی تواند در یک رابطه, با, من, و من احساس می کنم بد چون من فکر می کنم من در حال حاضر از دست یک دوست خوب است. چگونه می توانم او را به عقب ؟
— S Kushwaha
این ایجاد خواهد شد برخی از ناراحتی در حالی که برای, اما آن را نمی ممکن است به عنوان شدید به عنوان آن به نظر می رسد در حال حاضر. دست زدن به روابط تماس برای برخی از بلوغ است که شما با به دست آوردن زمان است. در حال حاضر پیشنهاد من به شما ارسال یک پیام گفت که شما قبول تصمیم خود را اما می خواهم برای ادامه بودن دوستان اگر ممکن است. نگران نباشید در مورد آن بیش از حد چرا که شما بهتر خواهد شد در این.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de