“او چراغ هر قاب’: Guneet Monga است شیرین ترین آرزوی تولد برای ‘Pagglait’ ثانیا Malhotra

بازیگر ثانیا Malhotra نوبت یک سال مسن تر از امروز و بعد تبدیل شد و حتی بیشتر خاص برای او هنگامی که او آینده فیلم Pagglait تولید Guneet Monga نوشت دلگرم کننده توجه داشته باشید و به اشتراک گذاشته شیرین تصویری از بازیگر. در این ویدئو ارسال شده توسط Guneet در Instagram رسیدگی ثانیا می تواند دیده می شود جروفنج به ‘Machanyenge’.

Guneet زیر نویس این کلیپ گفت: “و پس از آن فقط می خواهم که من دیدم سحر و جادو. او چراغ هر قاب با خام انرژی آن خیلی معمولی با خیلی همدلی و فضل است. I love you @sanyamalhotra_ با نام مستعار #Pagglait مبارک تولدت مبارک. ممکن است به جست و خیز در راه رفتن خود را و چشمک زدن در چشم خود را همچنان به درخشش. من #foreverlove.”

ثانیا رفته به حک کردن تو رفتگی در دیوار برای خود و تبدیل شدن به یک نام برای معامله در سرگرمی برادری با برخی از نمونه انتخاب فیلم ها – شروع از اولین فیلم Dangal (2016) به دنبال او عملکرد فوق العاده از یک وطنی دختر در یک روستایی داستان – Pataakha برای تجسم خود را از رنه شارما در دمدمی کمدی Badhaai هو (هر دو در سال 2018) یا Miloni شاه در تو رفتگی در دیوار عشق داستان عکس (2019).

در کار جبهه ثانیا در حال حاضر اعلام کرد سه پروژه تمام توان برای ضربه زدن به تئاتر. ثانیا آینده پروژه ها شامل ‘Shakuntala Devi” که در آن سانیا خواهد شد Anupama بانرجی در حالی که به اشتراک گذاری صفحه نمایش با Vidya Balan, Guneet Monga را Pagglait و لودو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>