او در عین حال به من بگویید اگر او احساس می کند همان’

او در عین حال به من بگویید اگر او احساس می کند همان’ – شیوه زندگی

به روز شده: اوت 03, 2020, 07:13 IST | DR عشق | بمبئی

او می گوید: او نمی داند که آیا او می خواهد هر چیزی جدی است. ما هنوز هم قطع و اغلب بحث

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveمن اعتراف احساسات من به یک دوست خوب چند وقت پیش و از آن شده است بیش از پنج ماه اما او داده نشده است من یک پاسخ قطعی شده است. او می گوید: او نمی داند که آیا او می خواهد هر چیزی جدی است. ما هنوز هم قطع و اغلب صحبت کنید. من باید فشار خود را برای پاسخ و یا فقط رفتن با جریان ؟ من اشتباه. من هم می دانم آن را سخت خواهد بود برای ماندن با دوستان خود را اگر او به من تبدیل کردن.
— Sid
این است که تقریبا وضعیت شما انتخاب خودتان را در. اگر کسی نمی خواهد رمانتیک درگیر با شما و شما مایل به دوستی بر اساس آن امتناع چگونه دقیقا آن را تقصیر او? اگر او نیاز به زمان برای کشف این, شما باید آن را به او داده است که شما در حال یکی است که در آغاز این گفتگو. اگر او نشده پاسخ داد: در ماه, این امکان وجود دارد که او علاقه مند نیست اما نمی خواهید به از دست دادن شما به عنوان یک دوست. چرا به سادگی بپرسید اگر این مورد است, بنابراین شما می توانید این پشت شما ؟ همچنین آیا امکان در نظر بگیرید که شما می توانید دوستان با کسی بدون اینکه در یک رابطه عاشقانه با آنها.

من و همسرم مبارزه نیست اما اغلب هنگامی که ما انجام می دهیم این است که اغلب مورد بی اهمیت ترین چیز است. او دعوا به طور منظم زمانی که می آید به کارهای, برای مثال, و من نمی دانم که چگونه برای مقابله با این. باید چه کار کنم ؟
چرا این یک مشکل است ؟ اگر استدلال در مورد کارهای روزمره و هیچ چیز جدی تر چرا فرض وجود دارد هر چیزی که نیاز به ثابت است ؟ شما هر دو بزرگسالان و با توجه به اینکه شما هیچ مسائل واقعی که نیاز به مرتب سازی آن را عادلانه فرض کنیم شما هر دو معقول و منطقی مردم است. اگر استدلال او در مورد کارهای تمام وقت آن را نمی ممکن است که او ممکن است یک شکایت که نیست که خطاب? چرا آن زمان به بحث در مورد آن پیدا کردن آنچه شما می توانید انجام دهید برای کمک به, و مرتب آن را ؟

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید