Shashank Khaitan را از تماس ریخته گری جعلی برای Varun Dhawan را آقای “Lele’ به یاد فیلم در backburner

Shashank Khaitan به تازگی اعلام کرد که Varun Dhawan را آقای “Lele” در backburner اما مدیر اطلاع داده شد در مورد کلاهبرداری که در آن بازیگران به نام برای ریخته گری برای یک قیمت. Shashank هشدار داد شهروندان در مورد کلاهبرداری در Instagram و تا به حال به تید که این فیلم به تعویق افتاد حداقل در حال حاضر.

“من دریافت کرده اند بسیاری از پیام ها و ایمیل های از بازیگران که کسی قصد به نام Nitesh Sharma, ریخته گری, که ادعا می شود یک مدیر ریخته گری برای Dharma Productions و فیلم Mr Lele. او درخواست پول برای امتحانات ابتدائی و دیگر نعمت” نوشت: Shashank و اضافه میکند: “لطفا توجه داشته باشید این غلط است. هیچ کس با این نام کار می کند برای دارما. ما در حال مصاحبه برای آقای Lele به عنوان فیلم است اتفاق می افتد در حال حاضر.”

او زیر نویس پست “لطفا آگاه باشید از تمام این افراد ادعا می شود از Dharma Productions. آقای Lele است اتفاق می افتد در حال حاضر. ما در حال مصاحبه برای آن است. لطفا نه فریب خوردن توسط چنین تقلب. لطفا مراقبت. ایمن خواهد بود.”

در اینجا این پست:

Shashank Khaitan نیست اولین کسی روشن, ریخته گری, کلاهبرداری در صنعت. بازیگر آکشی کومار نیز تا به حال برای هشدار دادن به مردم به سقوط طعمه به تقلب سازمان است که ادعا می شود استخدام خود را برای آینده موزیک ویدیو ‘Filhall بخش 2’.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de