شکل دادن به کار خود را در فقط 20 به عنوان یک کارآفرین Shubham کومار در حال بالا رفتن از نردبان موفقیت به سرعت در حال

شکل دادن به کار خود را در فقط 20 به عنوان یک کارآفرین Shubham کومار در حال بالا رفتن از نردبان موفقیت را به سرعت و سبک زندگی

انتشار: Jun 29, 2020, 20:43 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Shubham شده است به دنبال پس از و خلاقانه دست زدن به آثار رسانه ای بازاریابی و تلاش برای افزایش حضور آنلاین خود را از کسب و کار های متعدد در حالی که او هنوز هم مطالعه

Shubham Kumar launched his own company in the field of media marketing and IT called Conuva Solutions Private Limited

Shubham کومار راه اندازی شرکت خود را در زمینه بازاریابی رسانه و آن را به نام Conuva Solutions Private Limited

این جوان کارآفرین به عنوان یک منبع الهام برای بسیاری از جوانان وجود دارد از طریق اراده قوی و عزم راسخ برای رسیدن به اهداف خود.

هنگامی که سوال در مورد موفقیت, سن لزوما تنها عامل کمک می کند که تعریف چگونه موفق یک شخص است و یا می توانید دریافت کنید. آن است که در پایان روز کار سخت و پشتکار و اراده به فراتر از مرزها است که در تعریف موفقیت فردی است. در فقط 20 سال سن به عنوان یک مدیر و یک مدیر شرکت های متعدد در حالی که به طور همزمان هم تحصیل چیزی است که تنها با استعداد چند می توانید انجام دهید. دستکاری بین مطالعات و کسب و کار است cakewalk برای هر کسی و که می دانیم از یک نجیب زاده جوان از بیهار است که با موفقیت به انجام این کار است. او Shubham کومار متولد 25 مه 2000 در بیهار هند است.

Shubham مورد مطالعه از Nainital محترم شروود کالج بین سال های 2009 تا سال 2016 و خود را به اتمام مدرسه عالی آموزش و پرورش از DPS دورکا از سال 2017 تا 2019. در حال حاضر او به دنبال مدرک خود را در BBA 3 قاره از مشهور Amity University, Noida است و به دنبال به جلو به اتمام فارغ التحصیلی خود را در سال 2022. چه جالب در مورد این پسر جوان است که او به عنوان افتخار مدیر شرکت هایی که شده متعلق به Shree گوپال ، نه فقط که یک هزاره او یکی در میان چند که فعال در ساخت سرمایه گذاری در رمزنگاری ارز و بازار سهام است.

Shubham است doting پسر آقای Rajeev کومار مشهور نیکوکار و تاجر از بیهار. که فقط در اوایل بیست سالگی او Shubham یک مثال کلاسیک از چه millennials باید باشد و آنچه که آنها واقعا نیاز به انجام با زندگی خود و حرفه خود است. او یک جوانی که در این سن نگه داشتن هیچ سنگ نمیماند که پشت به یادگیری کسب و کار جدید و ترفندها و تکنیک های خود را از پدر و نیز به طور جدی کار می کند با پدر خود در حال کمک به دست در مدیریت کسب و کارهای مختلف مانند جواهرات و اشیای قیمتی, بوتیک هتل یک مدرسه و یک بیمارستان و 10 خودرو در نمایشگاه.

Shubham شده است به دنبال پس از و خلاقانه دست زدن به آثار رسانه ای بازاریابی و تلاش برای افزایش حضور آنلاین خود را از کسب و کار های متعدد در حالی که او هنوز هم تحصیل. با این کارآفرین جوان نیز نگه می دارد بررسی ایده های جدید و تحقیقات جدید صنایع برای کمک به پدرش در سرمایه گذاری پرسود ترین آنهایی که.

در حال حاضر به دنبال در زمان های بسیار مهم جهان با آن مواجه است ناشی از یک بیماری همه گیر Shubham نیز با تمرکز بر ایجاد و عامل چند تخصص در بیمارستان و دانشکده پرستاری و مامايی در Bihar, همراه با پدر خود. این ابتکار عمل یک بیمارستان و یک دانشکده پرستاری و مامايی است برای ارائه امکانات پزشکی به دولت و باز کردن فرصت های شغلی برای مردم حتی در طول یک بیماری همه گیر.

یک سال پشت, نوجوان راه اندازی شرکت خود را در زمینه بازاریابی رسانه و آن را به نام Conuva Solutions Private Limited. این شرکت تا کنون مشغول به کار در اتحاد با هند و ایالات متحده آمریکا بر اساس شرکت های.

وجود دارد بسیاری از کلاه کسب و کار است که Shubham پوشیده شده است فقط در 20. خود شرکت های متعدد در حال گسترش در سراسر متنوع صنایع مانند مهمان نوازی, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, خودرو و جواهرات و اشیای قیمتی. او بخشی از هیئت مدیره شرکت مانند مناظر جواهرات خصوصی محدود Shree Gopal موتور Shree Gopal خودکار خصوصی محدود Waqf بهداشت و درمان خصوصی محدود و Rajeev Tradecomm خصوصی محدود است. Shubham نیز به عنوان متولی از Rajeev جهانی آموزشی اعتماد. این اعتماد در بیهار صاحب و عمل یک مدرسه و دانشگاه است.

به بالا همه از این Shubham شده است دریافت کننده چندین جایزه نیز هست و آخرین جایزه او را دریافت کرده بود و برای خود نقش مدیریتی خود را در Maruti Suzuki نمایشگاه عملکرد برگزار شد در انگلستان است.

اگر این چیزی است که Shubham به دست آورد در فقط 20 سال سن تصور کنید که نوع اهداف و خواسته های او را برآورده و در سال های آینده. ما نمی شود شگفت زده اگر Shubham به زودی برسد وضعیت یکی از جوانترین و موفق ترین کارآفرینان از هند است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de