سوارا بهاسکر در دفاع از بازیگر نقش رئا چاکرابورتی که مظنون نخست پرونده مرگ سوشنت سینگ راجپوت است، بیرون آمده است. برادر رئا شویک چاکرابورتی در یک پرونده توطئه مواد مخدر مرتبط تحت بازداشت قرار گرفته است.

خانواده چاکرابورتی به طور مداوم توسط CBI و ED کباب می شدند که در حال بررسی این پرونده هستند. گزارش شد که اظهارات آنها با یکدیگر مطابقت ندارد و به زودی، NCB ‘شواهد قوی علیه’ شویک پیدا کرد و او را دستگیر کرد. گفته می شود که رئا نیز می تواند به زودی دستگیر شود.

با توجه به وقایع، ایندراجیت چاکرابورتی، جراح بازنشسته ارتش بیانیه ای منتشر کرده بود که در آن آمده بود: «هند را تبریک می گوید، شما پسرم را دستگیر کرده ای، مطمئنم که در صف بعدی دخترم است. شما به طور موثری یک خانواده طبقه متوسط را تخریب کرده ای. اما البته به خاطر عدالت همه چیز موجه است. جای هیند!”

سوارا نیز همین موضوع را در دسته توییتر خود به اشتراک گذاشت و از رئا و خانواده اش دفاع کرد. “این دلخراش است! شرمنده !!!! شرم بر چشم چرانی ما و لذت سادیستی در تراژدی و درد دیگران! #RheaChakrobarty توئیت کرد.

در اینجا آن است:

width: 640px; height: 180px;

NCB همه آماده برای مقابله با Showik (در بازداشت چهار روزه با آنها پس از حکم دادگاه) همراه با Rhea Chakraborty در مورد توطئه مواد مخدر است. دی ان ای همچنین دست خود را به بیانیه دیپش ساوانت با NCB، جایی که او اظهار داشت که سوشانت از سال ۲۰۱۸ مواد مخدر انجام داده است، که حتی قبل از ملاقات با رئا چاکرابورتی بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de