شاهرخ Pathan که دیده می شد با هدف تفنگ در پلیس نام در دهلی شورش chargesheet

پلیس دهلی در روز جمعه ثبت آن chargesheet در ارتباط با شورش های اخیر در شمال شرق دهلی نو متهم شاهرخ Pathan بود که دوربین شلیک در یک جمعیت از تلاش برای کشتن سر پاسبان دیپاک Dahiya و دیگران با شلیک آنها را در تاریخ 24 فوریه در Jaffarabad منطقه است.

این chargesheet در حال اجرا بیش از 350 صفحات ثبت شده است در مقابل در Karkardooma دادگاه و متهم شاهرخ با تلاش برای قتل شورش مانع بنده در تخلیه تابع عمومی و آزار و یا با استفاده از نیروی جنایی برای جلوگیری از بنده های عمومی از تخلیه وظیفه خود را.

علاوه بر بخش های مختلف هند جزا پلیس دهلی نیز استناد مفاد این سلاح علیه متهم کرده است. اگر محکوم شاهرخ ممکن است حداکثر 10 سال زندان و همچنین مسئول یک خوب است.

شاهرخ اولین کسی بود که دستگیر شود در شورش موارد است. او دستگیر شد و توسط مواد مخدر همراه جرم و جنایت در مارس 3 از شمالی در منطقه اوتار پرادش و در زندان است.

این سلاح از جرم یک 7.65 میلی متر تپانچه و 2 زندگی می کنند دور بدست آمده از شاهرخ, پلیس گفت:.

یک عکس اگر Pathan اشاره اسلحه در غیر مسلح پلیس دهلی سر پاسبان دیپاک Dahiya در طول شورش جمعی رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

شاه در مورد تسلیم شد در فوریه 26 زیر IPC بخش 186 (مانع بنده در تخلیه توابع عمومی) بخش 353 (حمله یا جنایی زور برای جلوگیری از بنده های عمومی از تخلیه وظیفه خود را) و بخش 307 (تلاش برای قتل) بخش 147 و 148 (هر دو مربوط به شورش). مفاد اسلحه عمل نیز استناد کرده اند.

Kaleem احمد ساکن کیرنا که پناه داده به این متهم نیز دستگیر و متهم شده است تحت IPC بخش 216 (پناه دادن به مجرم که موفق به فرار از زندان یا که دلهره دستور داده شده است). دیگر مفاد IPC نیز اضافه شده علیه متهم در طول این دوره از کاوشگر, پلیس گفت:.

یک سوم فرد شناسایی شده به عنوان Ishtiyak Mallik ساکن Arvind ناگار Ghonda دهلی نو همچنین به نظر می رسد به عنوان یک متهم کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de