شهید کاپور خواسته شد یک کلمه برای Kiara Advani اما شما می توانید پاسخ خود را به عنوان یک هشدار

Kiara Advani اخیرا در خبری بعد از “آرجون ردی’ بازیگر Vijay Deverakonda ابراز تمایل به کار با او. او در حال حاضر ساخت عناوین به دلیل ‘Kabir سینگ’ شرکت ستاره Shahid Kapoor که خواسته شده بود به توصیف Kiara در یک کلمه اما موفق به انجام این کار. او در عوض رفتم جلو و داد هشدار به فن.

شهيد در ادامه به تکرار خود Kabir سینگ’ سحر و جادو برای Kiara Advani. او نوشت: “Kisne لمس Kiya” پس از فن پرسید بازیگر برای توصیف Kiara در یک کلمه. شهيد میزبانی پرسش و پاسخ در Instagram درخواست طرفداران خود را ‘sawaal?’ (سوال؟)

در اینجا داستان شهيد نوشته شده:

width: 640px; height: 1339px;

به زودی پس از ‘Kabir سینگ’ تریلر منتشر شده هنوز تبدیل به یک الگوی رفتاری است که ویروسی شد و شد در سراسر اینترنت به دلایل مختلف. در واقع آن را به تازگی استفاده می شود با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صورت با فتوشاپ به جای شهید کاپور بعد از فتوشاپ تصاویر از دختر خود Ivanka Trump شناور بر روی اینترنت.

شرکت ضمن ‘Kabir سینگ’ رفت و تبدیل به یکی از فیلم های پرفروش ترین های 2019 داد و شاهد کاپور خود را با توجه به عنوان یک بازیگر پس از 15 سال کار در این صنعت است. این فیلم هندی بازسازی ‘Sandeep Reddy Vanga را ‘Arjun ردی’ بازیگران Vijay Deverakonda.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de