Shahid Kapoor, جشن تولد 39 با دوستان و خانواده ‘Udta Punjab’ سبک

شاهد کاپور در حال حاضر تیراندازی برای فیلم بعدی خود نیوجرسی که در آن او نقش یک کریکت برای اولین بار. تیراندازی در حال وقوع است در Chandigarh که شهید نیز آوردن در 39 روز تولد خود را با دوستان و خانواده.

در یک Instagram پست شهيد می تواند دیده می شود جشن با میرا کاپور فرزندان خود را به عنوان به خوبی به عنوان دوستان نزدیک همه Udta Punjab تی شرت پرداخت نوای شهيد شخصیت تامی سینگ از فیلم که همچنین ستاره دار Kareena Kapoor Khan, Diljit Dosanjh, و Alia Bhatt.

در مصاحبه اخیر شهيد افتتاح شد تا در مورد برنامه های خود را برای سال و تمایل خود را برای خود را در تولد و گفت: “در حال پایه بسیار مهم است. موفقیت و شکست آیند و می روند اما خانواده یک اولویت برای من. برای حفظ یک شغل است که شما نیاز به چوب به اصول و شما نیاز به ماندن متصل با خودتان به عنوان یک انسان است. من احساس می کنم بسیار خوش شانس است که من دو بچه ها و همسرم در کنار من. من خوشحال هستم که ما همیشه وجود دارد برای هر یک از دیگر.”

بیشتر صحبت در مورد مگا موفقیت کبیر سینگ شهيد گفت: “آنچه اتفاق افتاده است با Kabir سینگ چیزی است که همه ما بسیار خوشحال است. آن شده است یک سال بزرگ. در نهایت یک بازیگر می داند که هیچ چیز مهم تر از عشق و اتصال است که شما با مخاطب. آنها به Kabir سینگ بسیار بیش از آنچه هر یک از ما انتظار داشتند. من بسیار سپاسگزار و خدا را شکر که. من نمی خواهم به فرض که همه چیز من انجام خواهد شد اما تنها چیزی که من می خواهم به انجام این است که آنها را واقعا خوب فیلم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>