#ShaheerAsArjun: پس از Saurabh Raj Jain به عنوان کریشنا طرفداران قدردانی Shaheer Sheikh به عنوان آرجون در ‘Mahabharat’

Doordarshan را ‘Mahabharat’ ممکن است به پایان رسیده اما طرفداران دیگر Mahabharat برای رفتن به. آنها شده اند سپاسگزار از بازیگران Saurabh Raj Jain و Shaheer Sheikh عملکرد در تلویزیون نشان می دهد که در حال حاضر در حال پخش در Hotstar.

توییتر آغاز روند #ShaheerAsArjun پس از طرفداران را تحت تاثیر قرار با Shaheer Sheikh عملکرد به عنوان آرجون در این نمایش آغاز شده توییتی در مورد او. Shaheer Sheikh یکی از محبوب تلویزیونی بازیگرانی که جذب بسیاری از فن های زیر به خصوص از دختران است.

در اینجا برخی از توییت #ShaheerAsArjun:

طرفداران قبلا قدردانی Saurabh Raj Jain کار به عنوان کریشنا. این بار آنها قدردانی هر دو بازیگران و دوستی خود را بیش از حد. “بهترین اواز یا موسیقی دو نفری از دوستی و بیشتر” نوشت: یک فن توصیف هر دو بازیگران و خاموش کردن صفحه نمایش.

نگاهی به:

Shaheer Sheikh گذشته دیده می شد در ‘یه Rishte Hain Pyaar Ke’. نشان می دهد که یک spin-off از محبوب نشان می دهد ‘Yeh Rishta Kya Kehlata Hai’. در ضمن Saurabh Raj Jain گذشته دیده می شود که نشان می دهد ” پاتیالا نوزادان. او با بازی لرد کریشنا/ویشنو در ‘Jais شری کریشنا’, ‘دوان Ke Dev… Mahadev’ و فیلم ‘Om Namo Venkatesaya’. این بازیگر همچنین لرد شیوا در ‘Mahakali’.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de