شاهین باغ تیرانداز Kapil Baisala به قید وثیقه توسط دادگاه دهلی

دهلی دادگاه به قید وثیقه به شاهین باغ تیرانداز Kapil Baisala دستگیر شد و برای شلیک در هوا در طول جریان اعتراض به تابعیت متمم قانون (CAA).

دادگاه به قید وثیقه به Baisala روز جمعه پس از شنیدن استدلال از وکلای ظاهر می شود او را به عنوان به خوبی به عنوان پلیس است که گفت: به مخالفت با درخواست وثیقه.

در فوریه 1, Baisala از کار اخراج شده بود دو دور در هوا در شاهین باغ که در آن تظاهرات جدید قانون تابعیت برگزار شد از دسامبر سال گذشته است.

“در نظر گرفتن کلیت حقایق و شرایط متهم Kapil Baisala بستری شده است به قید وثیقه از زندان تجهیز باند وثیقه در مبلغ 25.000 تومان با یک ضامن در مانند مقدار” جلسات اضافی قاضی گلشن کومار گفت: در سفارش خود را.

استدلال برای وثیقه Baisala مشاور ارائه شده به دادگاه که مشتری خود را دارای ریشه های عمیق در جامعه وجود دارد و امکان خود را absconding از قانون است.

این نرم افزار اشاره کرد Baisala را ‘پاک کردن سوابق و که او تا به حال هرگز درگیر شده است در هر مورد دیگر در گذشته است.

“این است که بیشتر فرستاده شده است که متقاضی دارای مسئولیت همسر و کودک صغیر. این است که بیشتر فرستاده شده است که هیچ هدف خدمت خواهد شد با نگه داشتن متهم در مراجع قضایی بازداشت” وثیقه برنامه گفت.

مخالفت با قرار وثیقه درخواست پلیس گفت که اتهامات علیه Baisala بسیار جدی بودند و این پرونده در مرحله اولیه.

Baisala دستگیر شد و پس از شلیک دو گلوله در هوا در شاهین باغ. او شعار می دادند “Jai Shri Ram” و گفت: “hamare desh me aur kisi ki nahi chalegi sirf Hinduon کی chalegi (تنها مسلمانان باید بگویم در کشور ما هیچ کس دیگری) را به عنوان او چیره توسط پرسنل پلیس حاضر در اعتراض سایت.

این شاهین باغ اعتراض تا حد زیادی به رهبری زنان در برابر کا و پیشنهاد ثبت ملی شهروندان (NRC) و ملی ثبت احوال (NPR) در ماه سوم خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im