‘شهید kar دیا’: Pak PM عمران خان با اشاره به اسامه بن لادن به عنوان شهید در مجلس

نخست وزیر پاکستان عمران خان روز پنج شنبه raked تا در عین حال یکی دیگر از اختلاف به او مراجعه کشته تروریستی و 9/11 متفکر اسامه بن لادن به عنوان یک “شهید” (شهید) در حالی که پرداختن به مجلس شورای ملی.

بن لادن کشته شد توسط نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم در ابوت آباد پاکستان در مه 2011.

یک کلیپ از سخنرانی خود در حال حاضر ویروسی را نشان می دهد PTI رهبر شلاق در ایالات متحده برای توهین به پاکستان با وجود حمایت از آن در “جنگ علیه ترور.”

خان گفت: یکی از این حوادث است که باید شدیدا خجالت پاکستان بود که چگونه لادن کشته شده بودند در ابوت آباد. پاکستان نخست وزیر با استفاده از عبارت “شهید kar دیا” (شهید) برای لادن.

“من فکر نمی کنم وجود یک کشور است که حمایت از جنگ علیه ترور و تا به حال به صورت خجالت برای آن است. پاکستان نیز آشکارا سرزنش برای ما شکست در افغانستان” خان گفت.

“ما با کمک آمریکایی ها در” جنگ با ترور اما خجالت ما تا به حال به صورت خود اتهامات پاکستان که یک پناهگاه امن برای تروریست ها بسیار وحشتناک است. ما متحد است که مخفیانه از آمدن به کشور ما و کشتن یک تروریست و ما حتی نمی باید یک ایده” خان گفت.

“برای پاکستانی ها در سراسر جهان آن را شرم آور لحظه ای که آمریکایی ها آمدند و کشته شدن اسامه بن لادن در ابوت آباد…شهادت او. تمام جهان شروع به سوء استفاده از ما را پس از آن. متحد ما آمد در داخل کشور ما و کشته شدن کسی بدون اطلاع ما. و, 70,000 پاکستانی جان چرا از آمریکا در جنگ با ترور” او گفت:.

خان را به سخنان خود جلب کرد انتقاد از مخالفان.

“اسامه بن لادن بود تروریستی و ما ساعت او را به نام یک شهید. او در پشت قتل عام هزاران” خواجه آصف از پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) گفت.

لادن بود سر از جهانی گروه تروریستی القاعده و مغز پشت 9/11 حملات تروریستی در ایالات متحده در سال 2001.

او کشته شد در یک عملیات نظامی توسط نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم در سال 2011 در پادگان شهر ابوت آباد. او متهم مهندسی تعدادی از حملات تروریستی در سراسر جهان به خصوص هدف قرار دادن آمریکا تاسیسات از جمله 9/11 حادثه در سال 2001 زمانی که نزدیک به 3000 نفر در حملات دوقلو مرکز تجارت جهانی برج در نیویورک با هواپیماهای ربوده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de