Shah Rukh Khan در حال حاضر آمادگی جهانی برای مبارزه با کروناویروس, سازمان دیده بان چگونه

Shah Rukh Khan, است که ساخت بسیاری از خود انزوا با یادگیری گیتار به اشتراک گذاشته و در عین حال یکی دیگر از فیلم که در آن او به راهنمایی در مورد چگونگی جلوگیری از coronavirus. اما همراه با فیلم, Shah Rukh همچنین به ما اشاره کرد که او در حال حاضر هدایت ما در مورد چگونه به مبارزه با کروناویروس از طریق فیلم های خود را.

حق را از خود جدا که او در آخرین نسخه ‘صفر’ تا ‘dodging’ هر فرد دیگری که سرفه (مانند Shah Rukh Khan آیا در ‘Main Hoon Na’) بازیگر داده است به ما راهنمایی در مورد چگونه به اجتناب از coronavirus از طریق فیلم های خود را. البته پس از او پادشاه, داستان عاشقانه, فیلم های او شامل بسیاری از لمس کردن است که باید در تمام هزینه های اجتناب طول شیوع کروناویروس

به Tweeting ویدئو, SRK نوشت: “انشاءالله #JantaCurfew کمک خواهد کرد که در برابر گسترش ویروس هر چند ما ممکن است مجبور به انجام این کار دوباره. به دست آورده بسیار تشویق. بنابراین یک یادآوری از پادمان با برخی از تشویق… لطفا آن را در روح حق. به تمام بی وقفه کار امروز – بسیار سپاسگزار. Thx!”

در اینجا ویدئویی خود را:

به تازگی Shah Rukh Khan نیز ارسال شده تصویری, درخواست از مردم برای همکاری با مقامات و خواست عمومی برای جمع آوری در جمعیت. او نوشته شده تصویری در هر دو زبان انگلیسی و همچنین زبان هندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de