Shah Rukh Khan بیان غم و اندوه را در از دست دادن Red Chillies Entertainment عضو Abhijeet; دیدن توییت

Bollywood superstar, Shah Rukh Kha, امروز ابراز غم و اندوه خود را در از دست دادن یک “متحد” از خود تولید خانه Red Chillies Entertainment – Abhijeet. بالیوود ستاره کردم احساسی که او در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن از دست دادن همکار خود که روز جمعه درگذشت.

اشتراک گذاری tweet کجا Red Chillies Entertainment اعلام کرد Abhijeet مرگ, Shah Rukh Khan نوشت: “همه ما در آغاز سفر از ساخت فیلم با Dreamz نامحدود است. Abhijeet من بیشتر انعطاف پذیر و جامد متحد. V انجام برخی خوب و برخی از اشتباه است اما همیشه بر این باور v بادبان را از طریق دلیل قوی اعضای تیم مانند او وجود دارد به نگاه پس از بقیه از ما. I will miss u, دوست من.”

Shah Rukh که در حال حاضر در مستند خود را در بمبئی خانه با خانواده اش و در روز جمعه بازیگر مشترک چند “مستند” درس خود را در حساب رسانه های اجتماعی همراه با تصویر جدید خود را. Shah Rukh در زمان به Twitter و Instagram حساب و یادآور شد طرفداران خود را که “عشق است که ارزش آن مهم نیست که چه کسی به شما می گوید”.

در پیام خود, Shah Rukh نوشت: “ما شده اند که زندگی فراتر از ما فشارهای بسیاری که از آن واقعا مهم نیست تا آنجا که ما به فکر آنها بود. که ما واقعا نیاز نیست (عاطفی) بیشتر مردم در اطراف ما از آنهایی که ما احساس می کنیم مانند صحبت کردن در حالی که ما در حال قفل شده است. که ما می توانیم متوقف کردن ساعت به صورت کمی و reimagine زندگی ما زمانی که با عجله برای به دست آوردن کاذب اوراق بهادار است که پوست کنده و دور از ما. که ما می خنده با کسانی که ما را در مبارزه خیلی سخت… و می دانم که ایده های ما نیست و در واقع هر گونه بزرگتر از آنهاست. و بالاتر از همه عشق است که هنوز هم به ارزش آن مهم نیست که چه کسی دیگری به شما می گوید!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de