فیلم هفته: پنج فیلم لکه ها را در زندگی


که بسیاری از چیزها اما یک چیز بسیار خاص که جنس است ، و من می گویم بزرگ در خارج وجود دارد می توانید آن را در وجود یک ظرف غذا بزرگ! من می گویم که چون کثیف جنسیت اغلب در ارتباط به رابطه جنسی بزرگ و من عاشق و می خواهید همه به داشتن بزرگ جنسیت. اما من همچنین می گویند که چون من پرداخت می شود به یک متخصص تمیز کردن و رابطه جنسی بیشتر شما فاجعه را بیشتر پول من را. همچنین جنسیت messes خنده دار هستند و آنها هرگز نمی لذت بخش برای من است. بنابراین اجازه دهید بحث در مورد پنج رایج ترین لکه ها رخ می دهد که در طول رابطه جنسی و چگونه به آنها را پاک کردن.

تبلیغات

از حذف لکه دیدگاه مرد و زن جنسی مایعات کار در راه همان است. آنها پروتئین لکه ها, که بدان معنی است که آنزیمی درمان لکه محصول چیزی است که شما می خواهید به آنها را شکستن پایین و از بین بردن آنها از پارچه. وجود دارد تعداد بسیار خوب آنزیمی لکه پاک در دسترس, اما من دوست دارم به توصیه Krud Kutter, ورزشی, لکه , جنسیت برای لکه چون من پیدا کردن نام خاطره انگیز در همه راست و اشتباه راه.

خوب نگاه خون اتفاق می افتد در هنگام رابطه جنسی. گاهی اوقات از آنجا که ما هنوز هم آن را در زمانی که ما یا یک شریک زندگی در مسافرت! و گاهی اوقات … به دلایل دیگر. بدون در نظر گرفتن. اگر/وقتی که خون اتفاق می افتد در طول یک sexcapade به هر دلیل (من نمی خواهم من نه قضاوت من شده اند در سمت راست وجود دارد با شما در راه من قول می دهم شما نمی خواهید برای شروع به فکر کردن در مورد) مسائل برای رسیدن به این است که پراکسید هیدروژن.

تبلیغات
تبلیغات

مواد غذایی که من متقاعد شده ام چیزی که مردم واقعا انجام IRL. مانند نظریه (دفعات بازدید: در فیلم) به نظر می رسد تا شاید شما سعی کنید آن را یک بار ؟ اما پس از آن که شما متوجه آن را فقط یک مرطوب, چسبنده, ظروف سرباز یا مسافر اما در تمام راه اشتباه? راست. به خوبی! شاید من اشتباه می کنم و شما می توانید به من بگویید اما برای کسانی از شما که ممکن است به آزمایش با مواد غذایی جنسیت یا که مشروع زندگی می کنند, غذا, شیوه زندگی, فریاد, بهترین کلی لکه قبل از درمان محصول برای مواد غذایی لکه ها که من پیدا کردم.

تبلیغات

در این زمان در سال گذشته من نوشت: یک کثافت کاری در مورد محصول معجزه من کشف در زمان آرایش لکه ها — و نه فقط هر آرایش لکه شما بچه ها من صحبت کردن در یک صورت کامل-لام از ریمل مژه و ابرو bronzer و صورتی مات رژ لب — از ملحفه و به عنوان شما ممکن است جمع آوری در حال حاضر که کشف شد و یکی از عمیق طبیعت شخصی است. به هر حال. من رفته ام به گفتن هر آرایش با ماندگاری فرد در مورد من می دانم چگونه پاشش این مسائل در آرایش لکه و فقط مانند مالش آن را با انگشتان دست خود را می سازد آنها را به POOF! رفته! و بنابراین در حال حاضر من به شما گفتن ،

تبلیغات

Zout, $4
گرافیک: Ana Luisa سوارز

نگاه آن را در سال 2020 و اگر شما انجام نمی کون, چیزهای, که خوب است, اما آن مرد در کنار شما است که قطعا انجام کون چیزهای خیلی مناسب در اینجا خبر خوب: مدفوع یکی از آسان تر لکه ها به خارج! اساسا هر نوع لکه از لباس های شسته شده قبل از درمان محصول فقط خوب کار خواهد کرد می خواهد با استفاده از یک بیت از مایع شوینده لباس های شسته شده به طور مستقیم به لکه قبل از شستشو. با توجه به انتخاب, اما, انتخاب یک محصول است که آنزیم های موجود در آن مانند Zoutکه شکستن مدفوع پس از آن یک پروتئین لکه. اگر فقط کمی متاسف لام در ورق های خود را و شما احساس نمی مانند سلب تخت به انجام لباس های شسته شده شما می توانید اسکراب لکه دور با استفاده از یک دستمال مرطوب و مقدار بسیار کمی از ظرف صابون.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de