فیلم هفته: Arc نجات داد من شکسته زندگی جنسی


Arc, $115
عکس: کدبانو

این قوس نشان داد تا دقیقا در همان لحظه ای که مورد نیاز او است.

بنابراین نگاه این است که از یک وسیله ارتعاش, نقد و بررسی, که بدان معنی است که من در سمت دلخواهی از گرفتن پرداخت برای جلق زدن — اما دلخواهی اگر آن را ممکن است آن را نیز کمی بی دست و پا, بنابراین من قصد دارم به دولتی کردن خفاش است که همه از این است که TMI و من بسیار متاسفم در مورد به معنای واقعی کلمه همه چیز اما به جای عذرخواهی برای هر overshare و تبدیل این به یک 3000 کلمه دست wringer از نظر من فقط رفتن به آن را.

تبلیغات

در اواخر ژانویه, من تا به حال یکی از آن شب وحشی با یکی از بچه ها من دیدن که منجر به کبودی است. همراهبا کبودی شما بچه ها. دو وجود دارد بی تردید همراهبا کبودی در هر دو از من ها که من را از کمیسیون با دیگر بچه ها من از دیدن.

زمانی که من به شفا مطلب خبر بد: یک پسر من تا به حال به لغو در دلیل کبودی — او شده است می خواهم در سنگاپور در کسب و کار شما — ارسال پیامک به من بگویید که کار او سفر شده بود تمدید تحت اللفظی هفته (هفته!) بنابراین او تا به حال به لغو در من.

عکس: کدبانو

اما پس از آن قوس وارد شده و من قادر به انجام چیزی است که من دوست دارم انجام: من روز را نجات داد! ما هر دو احساس prettttttty متاسفم برای خودمان — من به دام افتاده به تنهایی محکم کیسه نخود فرنگی منجمد به من آغوش و او در گیر یک (فانتزی حداقل!) اتاق هتل در سنگاپور — اما ما تا به حال WhatsApp و اسباب بازی جدید من برای تست کردن.

با استفاده از Arc با یک کنترل از راه دور شریک شد بسیاری از سرگرم کننده و آن را به من منجر به این باور است که با استفاده از یک IRL شریک همچنین می تواند بسیاری از سرگرم کننده است. من می توانم با استفاده از این در در حالی که خودم انجام رابطه جنسی دهانی در یک شریک (سنگاپور کاملا این ایده را دوست داشت که من jerkoff vid آن را اثبات کند). آن را صادقانه یک اسباب بازی سرگرم کننده با بسیاری از امکانات!

با توجه به Dame محصول کپی “قوس ساخته شده است برای کاوش. آن لامپ دلپذیر له با beaked ریج برای هدفمند vibes در فرج یا چوچوله. گرم کردن خارج و سپس شیرجه رفتن!” که hmm وای کلمات “دلپذیر له” هستند و نگران کننده اما همچنین نادرست است. Arc است خوش پیچ و تابدار — سیلیکون قطعا باعث می شود برای خوب vadge-احساس می کنم.

تبلیغات

Arc است که طراحی شده برای استفاده هر دو خارجی و داخلی و در انفرادی با استفاده از آن انتقال بدون درز به دلیل طراحی این دسته باعث می شود آن فوق العاده آسان به لغزش آن را در پس از صرف برخی از زمان به مراقبت از ، قرار دادن کنترل ها همچنین باعث می شود آن فوق العاده آسان برای تنظیم سرعت و ریتم Arc s ارتعاشات. من نمی به خصوص برای مراقبت از نورد الگوهای بنابراین من سمت چپ آن عمدتا به تنهایی اما من افزایش و کاهش سرعت در طول همه فن حریف جلسات و متوجه شد که دقیقا باید به عنوان بدون عارضه یک فرایند به عنوان من می خواستم و به آن نیاز می شود.

من اما چند quibbles. برای اولین بار است که شارژ سیم که متصل به هر اوله USB wall charger یا ایستگاه شارژ است آزاردهنده ، طول طناب بود به طوری که تنها جایی است که من می تواند آن را ترک کنید در حالی که آن را شارژ شد روی زمین. در حال حاضر من و شما می توانید غذا خوردن من, طبقه , اما هنوز هم به این معنا نیست که من می خواهم وسیله ارتعاش و نوسان من فقط به معنای واقعی کلمه تخمگذار همه جا.

تبلیغات

عکس: کدبانو

و در حالی که قوس راحت بود برای کوتاه تر بازی پس از یک جلسه که در ادامه بیش از حد, بیش از حد طولانی (گاهی اوقات خود را پیامک جنسی شریک بودن 13 ساعت پیش از شما به این معنی است که شما در حال WhatsApp نشستند در حالی که کاملا blitzed در تکیلا و chardonnay so), دست من رفت و بی حس و حرکت. همچنین پس از چند روز استفاده مداوم (شما بچه ها من فقط هیجان زده AF من متاسفم!), Beaulah — که من نام Beulah — قابل ملاحظه بود درد (هر چند هیچ جا به عنوان ضرب دیده تا به عنوان او می خواهم به سمت چپ در خواب از کون کوفتگی 2020) و او دچار از دست دادن احساس.

آخرین مسئله که من پیدا کردم این بود: در حالی که کنترل های ساخته شده آن را فوق العاده آسان به نوبه خود اسباب بازی و برای تنظیم آن با سرعت و الگوهای ارتعاشی وجود دارد چیزی در مورد قرار دادن دکمه on/off ساخته شده است که بسته آن را بخشی از چیزهایی که یک مبارزه است. مانند وجود دارد, من می خواهم به تلاش برای لذت بردن از نوشته های من-ارگاسم تب و تاب بودن و پک کردن “BAAAAABE که تا من MISSSSS YOUUUUU” پیام در واتساپ در حالی که یک کودک آبی فالوس ارتعاش و bucked بیش از همه من Buffy تسلی دهنده. I’ll give it A++ برای کمیک اثر و C – برای آن پس از coital تحت تاثیر قرار دهد. به طور کلی هر چند من خیلی لذت بردم قوس و من فکر می کنم شما بیش از حد خواهد شد.

تبلیغات

سلب مسئولیت: Dame ارائه یک نمونه واحد برای این بررسی. تحت شرایط عادی این خواهد بود بازگشت. به دلایل روشن Dame احتمالا نمی خواهید این یکی اما این نه عامل به محتوای این بررسی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im