قرار دادن از راست به چپ.
عکس: اریک Ravenscraft

این Tenuto, MysteryVibe‘s, وسیله ارتعاش برای مردان, کار نمی کند کاملا راه شما فکر می کنم آن را در نگاه اول. چشم خود را کشیده به گرد نکته است که مرتب کردن بر اساس به نظر می رسد مانند هر وسیله ارتعاش شما تا کنون دیده ام. شما شروع به فکر کردن در مورد چگونه آن را قرار است به کار می کنند اما هیچ پاسخ واضح به ذهن می آید. شما شیفته شاید حتی کمی هیجان زده اما کمی گیج.

این احساس چیزی است که با استفاده از Tenuto است از شروع به…به خوبی به پایان برسد.

من برای اولین بار مواجه می شوند Tenuto—که قیمت برای $150—در نمایشگاه CES که در آن MysteryVibe بنیانگذار Soumyadip Rakshit نشان داد که چگونه Tenuto طراحی شده است برای استفاده توسط کشویی یکی به طور مستقیم بر روی انگشتان من. انگشتان من رفت و از طریق سوراخ, با کف دست من استراحت در Tenuto بزرگترین برآمدگی.

تبلیغات

که زمانی که من متوجه شدم من تا به حال شده به دنبال آن عقب مانده است. در حالی که شما ممکن است فکر می کنم این دستگاه به معنای رفتن در کنار شفت—و شما می توانید از لحاظ فنی استفاده از آن است که راه—آن را به طور عمده طراحی شده بود جمع شده در زیر. این برای عدم وجود یک کلمه بهتر “صندلی” است منحنی کمی به سمت بالا پس از آن می توانید دکمه در برابر پرينه همه بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده منطقه محرک احساسات جنسی.

به عنوان طراحی آن شروع می شود به کلیک بر روی آن را سخت به تعجب در این فکر است که شده است قرار داده و به Tenuto. این بسته شش لرزش ماژول و کاملا واضح است که در همه آنها نشسته است. یکی در بالای قوس می رود که بیش از بالای آلت تناسلی مرد, چهار پهلو و بازوها که اتصال قوس به صندلی. هر یک از این چهار ظرف قابل مشاهده برآمدگی در دستگاه و موقعیت استراتژیک برای تحریک پایه و شفت و همچنین به عنوان طرف توپ. در نهایت یک ششم ماژول nuzzled در صندلی.

سخت افزاری است تحت طراحی شده اما با یک جزئی کنایه که من دوست داشتم برای دیدن به کار گرفته شده متفاوت است. دستگاه اتهامات با استفاده از میکرو USB که خوب است. اما پورت قرار است در پایان این دستگاه طراحی شده است که نزدیک به کاربر ، هیچ فلپ لاستیک و یا هر چیزی که برای محافظت از آن را از آب و عرق و یا هر گونه دیگر مایعات است که هرگز نباید در تماس با الکترونیک. هیچ چیز بد اتفاق افتاده است به این بندر در طول آزمایش من اما هنوز من کمی نگران است.

من احتمالا نگران تر از من باید در مورد اذیت نمودن این پورت است.
عکس: اریک Ravenscraft

گرفته همه با هم آن را قدرتمند تحریک آرایه اما این نرم افزار تلفن همراه چیزی است که می دهد Tenuto قدرت آن است. هر حرکتی را می توان به صورت جداگانه کنترل می شود و این برنامه به کاربران توانایی خود را ایجاد الگوهای لرزش و یا را انتخاب کنید از انتخاب از ایستگاه از پیش تنظیم آماده. دکمه زیر صندلی اجازه می دهد تا به شما برای تنظیم شدت لرزش. اگر شما می خواهم به جای نمی ظروف سرباز یا مسافر با نرم افزار شما همچنین می توانید فقط با روشن کردن دستگاه و استفاده از آن خواهد شد به طور پیش فرض از پیش تعیین شده.

این خوب است که این برنامه اختیاری است زیرا در حالی که تست دستگاه با من شریک زندگی من کشف یک راه جدید برای خراب کردن رابطه جنسی: به روز رسانی سیستم عامل.

تبلیغات

آن را در زمان یک لحظه به شکل از چگونه برای اتصال دستگاه به گوشی من. دکمه باید لامسه طراحی است که باعث می شود آن را آسان به کشف کردن که یکی از شما در حال فشار دادن بدون نگاه. که مناسب است هنگامی که دکمه ها اینچ به دور از مقعد خود را.

اما هنگامی که دستگاه متصل شد این لرزش متوقف شد و برنامه به من اطلاع داد که آن را تا به حال به رول از به روز رسانی از طریق بلوتوث. و سپس آپلود الگوهای لرزش. و سپس مقداردهی اولیه برنامه. خوب درس آموخته است. به روز رسانی خود را, اسباب بازی های جنسی قبل از شما آنها را استفاده کنید.

پس از اولیه تداخل و هر چند Tenuto ارائه برخی از سرگرم کننده احساس. این شرکت فراهم می کند یک نشان داده شده NSFW راهنمای موقعیت شما می توانید با استفاده از آن انواع اسباب بازی به تنهایی و یا با یک شریک. و حتی اگر شما هرگز خرید یک چیز شما را از این شرکت, شما باید چک کردن راهنمای چرا که آن را خنده دار. با استفاده از Tenuto به تنهایی مناسب به نام “هان سولو.” ورزش بر کسی پوشیده Tenuto است “Fellatioship از حلقه.”

تبلیغات

شما مطلق پیشرفته.

با استفاده از Tenuto به تنهایی رضایت بخش بود اما کمی کار بیشتر از انجام کارهای راه قدیمی از مد افتاده. اما کمی سخت کوشی هرگز کسی صدمه دیده است! با استفاده از آن با یک شریک شد بیشتر دست و پا گیر. شریک زندگی من و من سعی کردم بی تا Buzzin گل میخ و ماموریت-ary ممکن است و oh my god بله من تایپ کردن این کلمات در من نگاه به انگشتان دست, چرا نمی آن توقف.

تبلیغات

در هر دو موقعیت شریک زندگی من بعد به من گفت که ضخامت Tenuto ساخته شده نفوذ بیشتر دشوار است. ضخامت Tenuto باعث می شود آن را غیر ممکن است به عنوان عمیق به عنوان شما ممکن است قادر به در غیر این صورت. آن را یک تجربه-ruiner اما این به آن معنا است که چگونه شما حرکت می کند را حتی بیشتر از آن را در حال حاضر ندارد.

در پایان هر موقعیت که مشغول به کار در برابر گرانش بیشتر احساس بی دست و پا. این Tenuto نسبتا سفت و سخت پس از آن باقی می ماند تا حدودی در محل اگر شما در بالا اما وزن آن است که هنوز در حال استراحت در بالای شفت. که می تواند تحت اللفظی بکشید. به علاوه همه چیز را نمی تمایل به اقامت در محل در هنگام رابطه جنسی. پس از آن می تواند کار را برای پیدا کردن یک موقعیت که در آن با استفاده از Tenuto نیست بیشتر مانع از تحریک کننده است.

اما حتی برای آن لبه های خشن—استعاره نه به معنای واقعی کلمه, تشکر از خدا—آن را سخت به تحسین چه MysteryVibe در تلاش است برای رسیدن به اینجا. اسباب بازی های جنسی برای مردان اغلب یا به طور عمده برای بازی (که فوق العاده است, اما آن را برای همه نیست و این درست), embarrassingly بیش پیچیدهیا فقط ضعیف طراحی شده.

تبلیغات

MysteryVibe قرار داده فکر جدی به Tenuto. برخی از جنبه های استفاده از آن ممکن است بی دست و پا, و آن را آسان تر برای استفاده به تنهایی و با بیش از یک شریک اما خوب است. من 100% را برای, عادی, اسباب بازی های جنسی که مردان می توانند خود را, بنابراین من باید به MysteryVibe اعتباری که در آن برای قرار دادن در کار است. یک برای تلاش های جامد B برای اعدام.

اگر شما در یک موقعیت برای صرف $150 در یک نر, ویبراتور, هر چند ممکن است توصیه من به ارزان کیر حلقه?

تبلیغات

سلب مسئولیت: MysteryVibe ارائه یک نمونه واحد برای این بررسی. تحت شرایط عادی این خواهد بود بازگشت. به دلایل روشن MysteryVibe احتمالا نمی خواهید این یکی اما این نه عامل به محتوای این بررسی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im