عکس: جولی کر

من کاندوم کاسه — یک ظرف شیشه ای است که تداعی کننده یک بانوی lounging در یک وان حمام — یک هدیه تولد. نبود در نظر گرفته شده برای استفاده به عنوان یک کاندوم, ظرف, اما زمانی که من به هدیه دهنده آنچه در ذهن من بود برای آن او خوشحال بود: “من آن را دیدم و فکر کردم,” آنجلینا جولی تا به این, اما آن را حتی بهتر از تصور من!”

کاندوم کاسه نشسته در چشم ساده. قبل از دستیابی به آن کاندوم بودند stashed در جایی که اکثر مردم کاندوم stashes هستند که روی میز کنار تخت کشو. و این که خوب بود! به جز دو چیز است. برای اولین بار است که آن را به معنای توقف در طول عشقبازی به باز کردن کشو با شتاب کاندوم و راست بود که همیشه فقط ناجور و آزار دهنده است. قبل از کاندوم ظرف وارد زندگی من گرفته بودم برای گرفتن کاندوم و ترک آنها را در nightstand من زمانی که من می دانستم که یک دوست بود در آینده بیش از, اما این فقط احساس … من dunno. مغرور? محاسبه می شود ؟ چیزی چیزی ؟

تبلیغات

عمل خروج از کاندوم, از, اما, حل (یا حداقل کاهش) دوم از کاندوم مشکلات: “آیا ما به???” کاندوم, ناله و شکایت کردن. من در بر داشت که وقتی کاندوم بودند فقط در خارج وجود دارد وجود دارد بسیار کمتر از یک مذاکره در مورد استفاده از آنها. و به همین دلیل زمانی که من تو را دیدم من زیبا pink lady کاسه من می دانستم که دقیقا به چه هدف من قرار دادن. او فوق العاده است و از آنجا که او یک قطعه مکالمه در حق خود من قطعا تا به حال به صورت بسیار کمتر از مخوف کاندوم مذاکره است.

بنابراین! من به شما بگویم که به شما بگویم کاندوم-استفاده از فرد این: نظر کاندوم ظرف.

هستند به عنوان گزینه های بسیاری برای کاندوم ظروف به عنوان وجود دارد در موقعیت های کاما سوترا (بیشتر در واقع) اما برای به دست آوردن خلاق خود را و ahem انواع دیگر جریان آب در اینجا برخی از کاندوم کدی گزینه برای شما در نظر بگیرید.

برای سهولت دسترسی به, من می خواهم نشان می دهد باز به جای تحت پوشش کاسه و یا ظرف این آب نبات ظروف.

تبلیغات

مشخصات فنی این است که یک مهره کاسه [wiggles ابرو]

اگر اردوگاه است و بیشتر سبک خود را, شما می توانید به طور طبیعی, بزرگ بروید در تلون مزاج!

تبلیغات

به دلایل عفت, اما, برخی ممکن است ترجیح می دهند سرپوشیده, کاندوم کدی. این است اگر کمی عجیب و غریب, انتخاب.

این پاک کردن ظرف شیشه ای نخواهد مخفی کردن محتویات اما lil اسم حیوان دست اموز در درب است که قطعا دارای گونه های برامده انتخاب است. “کودک! بیایید مانند خرگوش.”

تبلیغات

می خواهید چیزی بیشتر احتیاط? این مینی فلز قلع را در بالای یک میز کنار تخت و دو برابر به عنوان یک مورد سفر برای کسانی که Tinder گردشگری jaunts.

تبلیغات

اگر قلع بیش از حد حداقلی برای سلیقه شما اما یک سفر مورد تجدید نظر به حس خود را از سودای این Alessi کاندوم کادر کمی بیشتر شخصیت. آن را نیز هدیه ای زیبا! اما اخطار emptor: این طراحی تنها به برگزاری یک کاندوم.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im