چند در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده اند در معرض Coronavirus پس چرا نمی خواهد آنها را تست کرده ؟


President Donald Trump (L) greets Brazilian President Jair Bolsonaro during a dinner at Mar-a-Lago in Palm Beach, Florida, on March 7, 2020.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) استقبال رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro در طول صرف شام در Mar-a-لاگو در پالم بیچ فلوریدا در 7 مارس سال 2020 است.
عکس: جیم واتسون (گتی ایماژ)

من مطمئن هستم که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها ماموریت به عنوان رئیس جمهور این است که همچنان برای اطمینان از همدستان خود را که سرمایه گذاری های خود را امن هستند یا اگر او واقعا فقط نمی دهد گه اما شده اند وجود دارد گزارش های متعددی که 73 سال رئیس جمهور ایالات متحده آمده است در تماس با افرادی که یا تا به حال شده اند و یا در اطراف افرادی که تست کردم مثبت برای coronavirus و در عین حال او و اعضای کارکنان خود حاضر به آزمایش می شود.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro را تکذیب کرد روز جمعه که پدر او را به حال آزمایش مثبت برای coronavirus با وجود زودتر گزارش. برزیل دبیر مطبوعاتی فابیو Wajngarten, اما, انجام تست مثبت است و او به تازگی با مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا. مطمئنا این امر به معنای آن است که رئیس جمهور ایالات متحده می خواهید برای دریافت تست شده فقط به مطمئن شوید که او حامل ویروس و تبدیل نمی کند به شدت بیمار در حالی که در دفتر ؟

تبلیغات

نوچ. بسیار شبیه به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را و یا خود را در کالج نمرات تهمت بوده و مصمم است که او آن را انجام نمی. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام که متنفر مطبوعات و به عنوان مثل به ندرت به آنها با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: “هر دو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور تا به حال تقریبا هیچ تعاملات با فردی که تست مثبت و نیاز نیست در حال آزمایش در این زمان است.”

به نمایشگاه های تماس که گریشام صحبت می کند در مورد کاملا ذهنی است. آنچه که من ممکن است در نظر کمی تماس با ما می تواند کاملا متفاوت از گریشام تعریف. آن را مانند Donald Trump Jr. تا به حال یک حزب برای دوست دختر خود را Kimberly Guilfoyle تولد در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا. یک مهمانی شام که تهمت میزبانی. یک مهمانی شام که Wajngarten حضور داشتند. یک مهمانی شام که در آن دبیر مطبوعاتی ایستاده بود فقط فوت دور از رئیس جمهور زمانی که آنها در زمان این عکس:

تبلیغات

اگر شما تعجب بله که معاون رئیس جمهور مایک پنس در عکس اما او نیز تا به حال کمی از تماس با هر کسی که مبتلا به کوروناویروس. او همچنین حاضر به ملاقات با کروناویروس مگر اینکه همسر خود را در حال حاضر است.

برای اینکه عادلانه CDC اشاره کرده است که هر کسی با COVID-19-علائم شبیه به آزمایش می شود تا زمانی که یک پزشک تایید درخواست. و نه تهمت و نه پنس نشان داده اند هیچ نشانه ای از coronavirus به عنوان پنس همیشه سفت و تهمت همواره مورد sniffles.

تبلیغات

اما چند کارشناسان پزشکی فکر می کنم این تست معیار برای مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس باید وزن متفاوت است.

از تیاو در نیویورک تایمز:

در حالی که کاخ سفید نشان می دهد که از آن برای تست فرمانده بالا است دکتر جودیت N. Wasserheit استاد جهانی بهداشت و پزشکی را در دانشگاه واشنگتن در سیاتل توصیه می شود در غیر این صورت.

“به دلیل نقش مهمی که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور آن خواهد بود عاقل به یک آستانه پایین برای تست بدون در نظر گرفتن علامت, وضعیت,” او گفت:.

دکتر توماس فایل رئیس انجمن عفونی آمریکا گفت که هر کسی در پنج پا از فرد آلوده به مدت پنج دقیقه و یا بیشتر به حال بالقوه قرار گرفتن در معرض ویروس. توصیه برای کسی که تا به حال قرار گرفتن در معرض خواهد بود به “خانه بمانند و نظارت بر خود” برای 14 روز دکتر File گفت. “اگر آنها توسعه علائم آنها آزمایش می شود.”

تبلیغات

گریشام مطمئن باشید امریکا: “کاخ سفید واحد پزشکی و ایالات متحده سرویس مخفی شده است با همکاری نزدیک با سازمان های مختلف برای اطمینان از هر احتیاط گرفته شده است به نگه داشتن اول و دوم خانواده, و همه کارکنان کاخ سفید سالم” سی ان ان یادداشت ها.

در اوایل این ماه تهمت با حضور CPAC (محافظه کار آلت تناسلی و خروس کنفرانس) که در آن یکی از آلوده کنندگان گزارش تعامل با مت Schlapp, رئیس محافظه کار آمریکا و اتحادیه آنها تهمت نیز دست تکان داد ،

تبلیغات

ایران با تشکر. مت Gaetz که در حال حاضر در دست خود قرنطینه سوار بر یک نیروی هوایی با رئیس جمهور و اعضای کارکنان خود را پس از CPAC است و انتظار coronavirus نتایج آزمون.

تبلیغات

مدت کوتاهی پس از یادگیری است که یک CPAC شرکت کنندگان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus تهمت مطبوعات گفت: “من نگران نیست در همه.”

روز پنج شنبه طی سخنرانی در دفتر بیضی تهمت اشاره کرد که او شنیده دستیار را تشخیص.

تبلیغات

“ما چیزی بسیار غیر معمول ما نشسته در کنار یکدیگر برای یک دوره از زمان. وی با اشاره به Bolsonaro سی ان ان گزارش داد.

ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند که coronavirus آثار همان سوزاک و تا زمانی که او نمی داشتن رابطه جنسی با فرد آلوده او نیست و نیاز به آزمایش می شود.

تبلیغات

آن را بزرگ خواهد بود اگر آن را تنها مغلوب ساختن پیشی جستن که در این راه احساس اما پیتر داتون استرالیا وزیر امور آموخته جمعه که او مبتلا به کروناویروس و تصویر هفته گذشته ایستاده در کنار Ivanka Trump دادستان کل ویلیام Barr و کلیان کانوی در یک عکس گرفته شده در مارس 6, آمریکا, امروز گزارش.

دارای بار تست شده? نوچ. “وزارت دادگستری گفت بر این است که” احساس بزرگ و نشان دادن هر گونه علائم.’ او اما در خانه ماندن جمعه. ‘CDC است و نه معرفی او آزمایش می شود در این نقطه’ وزارت دادگستری گفت. و چرا جهنم نه ؟ اگر این پول چیز تشکر. کتی پورتر فقط در زمان مراقبت از آن است.

تبلیغات

به طور جدی, چرا کاخ سفید دریافت تست شده ؟

به روز شده: سهشنبه, مارس 13 سال 2020 4:36 p. m. ET: رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro پسر ادواردو می گوید که پدرش نیست تست مثبت برای کوروناویروس. ادواردو گفت: O Dia عمده برزیل, روزنامه روز جمعهکه با وجود گزارش های متعددی اشاره کرد که پدرش آزمایش مثبت برای coronavirus پدرش ندارد, بیماری که ناشی از جهانی همه گیر.

تبلیغات

ادواردو گفته فاکس نیوز که بیشتر تست انجام شد برای تایید تشخیص استفاده می شود اما رئیس جمهور تهمت ناخوشایند خودداری کنند که هر گونه گزارش به خلاف شد “خبر جعلی.”

داستان به روز شده است تا منعکس کننده اخبار Bolsonaro وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im