تنظیم شرایط خاصی بمبئی HC اجازه می دهد تا Bhim ارتش برای برگزاری کارگران در Reshimbagh زمین در ناگپور

نیمکت ناگپور از دادگاه عالی بمبئی در روز جمعه اجازه Chandrashekhar آزاد Bhim ارتش برای برگزاری کارگران خود را’ ملاقات در Reshimbagh زمینه در Nagpur در فوریه 22.

این مورد شنیده می شد توسط یک بخش نیمکت متشکل از قضات Sunil B Shukre و م. J Jamdar.

روی نیمکت به Dalit سازمان اجازه برای برگزاری نشست بلکه مجموعه شرایط خاصی که نیاز به ساز و برگ به دنبال دارد. آن را اظهار داشت که جلسه نباید تبدیل به یک تظاهرات یا اعتراض های عمومی و خواسته Bhim فرمانده ارتش Chandrashekhar آزاد به کتبی تعهد است که موجب رعایت شرایط.

“هیچ التهابی سخنرانی و هیچ سخنرانی به عنوان تمایل به یا تحریک خشونت و یا گسترش نفرت میان شهروندان و یا جمعی احساس بد یا که پایین تر از شأن و اعتبار از شهروندان و ملت یا prejudicially تاثیر حاکمیت و تمامیت هند و یا نظم عمومی باید توسط هر کسی در این جلسه” دادگاه اظهار داشت: در جهت آن است.

“درخواست و سخنران اصلی Chandrashekhar آزاد باید به کتبی تعهد که آنها را رعایت و حصول اطمینان از انطباق با بالا-با اشاره به شرایط این دادگاه از طریق ثبت این دادگاه قبل از شروع این دیدار که تعهد باید بخشی از این نظم” به حکم دادگاه اضافه شده است.

پس از عبور از این شرایط کنار توسط دادگاه ناقض باید در قبال اهانت به دادگاه به عمل همراه با قانون کیفری عمل است.

دادگاه همچنین افزود که این نشست برگزار خواهد شد بین 2 بعد از ظهر و 5 بعد از ظهر در فوریه 22.

در فوریه 12, Bhim ارتش ثبت یک دادخواست در ناگپور نیمکت دادگاه عالی بمبئی به دنبال کسب اجازه برای دیدار با کارگران در ناگپور.

در روز سه شنبه, HC تا به حال با صدور اعلامیه به ماهاراشترا دولت و ناگپور کمیسر پلیس در این درخواست ثبت شده توسط یک Bhim ارتش بارگیری.

زمین نزدیک به مقر Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) و Kotwali پلیس قبلا رد مجوز برای این تجمع با استناد به قانون و نظم مسائل.

پس از اجازه و رد شد ، Dalit لباس منتقل کند ،

آن را نیز ممکن است اشاره کرد که Bhim فرمانده ارتش چاندرا Shekhar آزاد اسلامی فرستاده شد به قضایی بازداشت و در تاریخ 21 دسامبر در ارتباط با خشونت در طول یک ضد کا اعتراضی در دهلی Daryaganj و بعدها منتشر شد از Tihar زندان در 16 ژانویه پس از یک دهلی دادگاه او را به قید وثیقه در مورد. Azad حزب سازماندهی یک راهپیمایی از مسجد جاما به Jantar Mantar در برابر بحث برانگیز قانون تابعیت بدون پلیس اجازه.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>