سرنا ویلیامز فقط ارائه Relatable محتوای ما باید در 3 شنبه خود انزوا


Illustration for article titled Serena Williams Just Provided the Relatable Content We Need on the 3rd Monday of Self-Isolation

عکس: قطر Dipasupil (گتی ایماژ)

دوشنبه amirite? صبر کنید—آن است دوشنبه ؟ من دارم میرم از دست آهنگ از زمان…چه وقت دیگر ؟ اگر از آن است که روز شنبه (و من کاملا مطمئنم که آن است) این نشانه سوم از آنجایی که ما شده ایم در زیر رسمی خود انزوا مقرر در اینجا در آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر…با حداقل یک ماه بیشتر به رفتن. اگر شما چیزی مانند من و شما شده است wiling دور خود non-کار-از-صفحه اصلی ساعت انجام بسیار پربار چیزهایی مانند ماری کوندو-ing تمام خانه خود را تبدیل شدن به یک متخصص در مشترک هسته ریاضی به homeschool فرزندان خود را و یا راه اندازی بزرگ بعدی راه اندازی از حمام خود را.

شوخی کردم. من انجام داده ام هیچ کدام از این چیزها. من بیشتر شده است و جریان زندگی من دور بازی با آرایش و swanning اطراف در تمام لباس های من نمی شود به حوادث است که دیگر محل مصرف با توجه به اجتماعی فاصله گرفته است. (در واقع من تبدیل به Anne Bancroft نسخه دست Havisham—chicka-رونق chicka-بوم.)

تبلیغات

اما ظاهرا من در شرکت خوب پس هیچ یک دیگر از بز سرنا ویلیامز نیز تاسف این هرگز پوشیده لباس از حوادث گذشته است. از طریق یک Instagram داستان او تحت درمان طرفداران به یک نگاه اجمالی از نعناع سبز, Nike, تااینکه او را پوشیده ام برای رقابت در سال 2020 BNP Paribas Open—بهتر شناخته شده به عنوان Indian Wells—تا به حال از آن گرفته شده به عنوان برنامه ریزی شده در کالیفرنیا از ماه مارس 4-17.

آن است که تنها من و یا شما در حال حاضر ولع مصرف موخیتو—یا برخی از پسته Talenti? در هر, در حالی که این پدیده تنیس ممکن است گرفتن یک تحمیل فرار از دادگاه مادری هرگز متوقف نمی شود, به عنوان 2 ساله الکسیس المپیا Ohanian ما را به یاد زمانی که او خواستار او معروف mama, قطع لحظه ای از خود تحسین است.

“من می آیم” عزیزم!” سرنا yells بازگشت و قبل از خودش فقط چند سرقت لحظه در آینه. و در حالی که الکسیس المپیا آن را متوجه ممکن است که لحظه ای که تقریبا خلاصه زندگی به عنوان ما در حال حاضر آن را می دانم. این که آیا شما یک پدر و مادر برای یک کودک نو پا شایان ستایش و یا به سادگی یک محاصره ویرایشگر با یک تن از backlogged پروژه های شخصی شما حتی نمی توانید frivolously لذت بردن از این همه اجرا خرابی بدون یادآوری مداوم از همه بیشتر مسئول مولد معنی دار چیزهایی که شما باید انجام شود.

تبلیغات

Amirite?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de