‘جدا برای رفاه خانواده من’: آنجلینا جولی باز می شود تا در مورد ‘تصمیم درست’ از فراق راه با براد پیت

ستاره هالیوود آنجلینا جولی در حال حاضر باز در مورد او 2016 طلاق اطلاعیه با براد پیت که شوکه طرفداران.

فاکس نیوز گفت: “45 ساله آنجلینا جولی باز کرد تا در مورد ترک پدر او شش بچه 18 ساله Maddox, 16-year-old Pax 15 ساله Zahara, 12-year-old, شیله و 11 ساله دوقلو ناکس و Vivienne. “من جدا برای رفاه خانواده من. این تصمیم درست است. من همچنان به تمرکز بر روی خود را شفا” برنده جایزه اسکار ستاره گفت وگ هند مجله.

این شیطان star افزود: “بعضی از آنها بهره گرفته از سکوت و کودکان دیدن دروغ در مورد خود را در رسانه ها اما من به آنها یادآوری کنید که آنها می دانند که حقیقت خود و ذهن خود را. آنها شش بسیار شجاع و بسیار قوی در افراد جوان است.”

از سال 2004 پیت و آنجلینا جولی با هم بودند اما تنها در ماه اوت 2014 در املاک خود را در فرانسه است. این خانم و آقای اسمیت ستاره قبلا گفته harper’s Bazaar magazine چگونه چند سال گذشته بوده است جسمی و ذهنی آشفته ،

“بدن من شده است از طریق بسیاری در طول دهه گذشته به ویژه چهار سال گذشته و من هر دو مرئی و نامرئی زخم برای نشان دادن برای آن” جولی گفت.

“نامرئی آنهایی که سخت تر برای مبارزه با. زندگی بسیاری از طول می کشد تبدیل می شود. گاهی اوقات شما صدمه دیده است شما ببینید کسانی که شما را دوست دارم و شما نمی توانید به رایگان و به عنوان روح خود را خواسته. آن را جدید و یا قدیمی اما احساس می کنم خون از بازگشت به بدن من,” او اضافه شده است.

علاوه بر این او ازدواج پایان در مرحله جولی تحت عمل پیشگیرانه ماستکتومی دو در سال 2013 به دنبال بازسازی پستان بعد از تست مثبت برای ژن BRCA. در 2015, بازیگر , دختر, قطع, ستاره نیز تا به حال تخمدان و لوله های فالوپ برداشته شود.

او اعتراف گرفته است در حالی که او را به احساس می کنم مثل خود قدیمی خود را. او گفت: “بخشی از ما که رایگان است, وحشی, باز, کنجکاو می توانید خاموش کردن زندگی. با درد و یا آسیب برساند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de