ارشد هندی, چینی, دیپلمات های مذاکره جلوتر از Lt General-سطح گفت و گو برای پایان دادن به لاک بن بست

دیپلمات ارشد چین و هند در روز جمعه برگزار می شود یک ویدئو کنفرانس به بحث مرز و بن بست های پیش رو از Lt General-سطح مذاکرات برنامه ریزی شده در روز شنبه.

در یک ویدئو کنفرانس بین Naveen Srivastava, مشترک, وزیر (شرق آسیا) و آقای وو Jianghao مدیر کل در وزارت امور خارجه دو طرف بررسی وضعیت روابط دو جانبه از جمله تحولات جاری وزارت امور خارجی در بیانیه ای گفت.

“دو طرف بررسی وضعیت روابط دو جانبه از جمله تحولات جاری. در این زمینه آنها را به یاد می آورد اجماع رسیده توسط رهبران دو کشور که صلح پایدار و متوازن روابط بین هند و چین خواهد بود یک عامل مثبت برای ثبات در زمان جهانی وضعیت” MEA گفت.

“هر دو طرف همچنین توافق کردند که با توجه به راهنمایی ارائه شده توسط رهبری دو طرف باید مسئولیت رسیدگی به اختلاف خود را از طریق مسالمت آمیز بحث در ذهن اهمیت احترام به یکدیگر و حساسیت و نگرانی و آرمان و اجازه نمی دهد آنها را برای تبدیل شدن به اختلافات” به آن اضافه شده است.

“دو طرف همچنین رد و بدل انداز در چالش های مطرح شده توسط Covid-19 همه گیر و همکاری های مختلف و چند جانبه انجمن ها” وزارت بیشتر گفت.

هندی و چینی سربازان مشغول شده اند در تلخ چهره فعال در مناطق مختلف در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ برای نزدیک به یک ماه است.

در thier بازخوانی تماس وزارت خارجه چین تاکید کرد که دو کشور باید مطرح نیست یک “تهدید” برای هر یک از دیگر و نه اجازه دهید تفاوت های خود را تبدیل به اختلافات.

آزادی مطبوعات توسط وزارت خارجه چین گفت: هر دو طرف باید اجرای توافق رسیده بین leaderships دو کشور که “دو همسایه تلقی نمی شود یک تهدید به یکدیگر و این که هر یک از دیگر فرصتی برای توسعه و اجازه نمی دهد تفاوت به نوبه خود به اختلافات است.”

هر دو طرف باید افزایش استراتژیک اعتماد متقابل تعمیق همکاری متقابلا سودمند به درستی مدیریت تفاوت و ترویج جشن سالگرد 70 از ایجاد روابط دیپلماتیک تا اطمینان حاصل شود که این کشتی غول پیکر از چین-هند روابط در حال حرکت در مسیر درست آزادی گفت.هر دو طرف انتظار می رود که مذاکرات برای پایان دادن به ماه بن بست در روز شنبه. این مذاکرات خواهد بود به رهبری ستوان ژنرال از هر دو ارتش.

ستوان Gen Harinder Singh, 14 فرمانده سپاه را نمایندگی هند در حالی که Maj Gen لیو لین که فرمانده جنوب سین کیانگ نظامی منطقه از مردم چین ارتش آزادیبخش را نمایندگی, چین, ارتش هند ابراز نگرانی کرد.

دو ارتش در حال حاضر برگزار می شود حداقل 10 دور مذاکرات میان فرماندهان محلی و همچنین به عنوان اصلی کلی-rank مقامات اما موفق به ایجاد هر گونه دستیابی به موفقیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net