مجلس سنا در جلسه کمیته در RTD لایحه نظارت می درخشد نور را در خدمات برای غیر فعال سواران

قانونی که سفت دولت نظارت از مشکل منطقه ای حمل و نقل منطقه خود را برای اولین بار شنوا در مقابل قانونگذاران شنبه و تمرکز مستقیما در چگونه به خوبی مترو منطقه معلول جامعه است که در خدمت حمل و نقل.

جولی Reiskin, مدیر اجرایی, کلرادو, Cross-ناتوانی ائتلاف مشخص سنا لایحه 151 به عنوان یک “نرم افزار-RTD لایحه است.” او یکی از نزدیک به یک دوجین از اعضای جامعه معلولین که با حضور دادرسی در مقابل سنا حمل و نقل و انرژی کمیته.

“بدون RTD ما ندارد شغل و یا توانایی به طور مستقل زندگی می کنند,” Reiskin قانونگذاران گفت.

است که چرا آن را بسیار مهم است که این لایحه که Reiskin گفت ارائه می کنند لازم است حمایت های اضافی برای مسافران معلول نیاز به تبدیل شدن به قانون است.

سنا حمل و نقل و انرژی کمیته که به ریاست دموکرات ایالت ایمان زمستان را یکی دیگر بعد از شهادت در مارس 3 قبل از رای گیری در مورد اینکه آیا برای حرکت این لایحه از طریق.

اندرو مونتویا یک وکیل با ائتلاف گفت که اگر معلول سواران می تواند شکایت علیه RTD در دادگاه دولت نه فقط در دادگاه فدرال در قانون آمریکایی های معلول و سریع تر و موثر تر نتایج را می توان به دست آورد.

او گفت: فدرال موارد ناتوانی هستند “بسیار گران قیمت و وقت گیر” با استناد به یک طرح دعوی در دادگاه سازمان خود را در برابر RTD که کشیده به مدت سه سال.

اما RTD بازگشت اخراج کرد و گفت که SB 151 به طور بالقوه می تواند بار حمل و نقل آژانس با بهمن دادخواهی به عنوان سازمان تلاش می کند تا مطابق با “حقوقی استاندارد است که به نظر می رسد غیر ممکن است برای دیدار با” سعید RTD وکیل Jenifer Ross-اماتو.

“گسترش مسئولیت را دعوت دادخواهی و تهدید دادخواهی” او شهادت دادند. “این لایحه جدید را ایجاد می کند محافظت کلاس نمی شناخته شده در قانون فدرال است.”

Zamy سیلوا, مدیر ارشد RTD حقوق مدنی تقسیم قاطعانه بود که آژانس به طور کامل سازگار با ادا الزامات و گفت: RTD را “شکایت روش بسیار قوی است.”

“آن جاسازی شده در ماموریت ما و ارزش های اصلی خود,” او گفت:.

SB 151 معرفی شد و در اواخر ماه ژانویه و شامل عناصر متعددی است که باید بدست پوش بک از RTD. رهبری جمهوری خواه ایالت جک تیت اندازه گیری خواهد گسترش RTD را انتخاب 15-عضو هیات مدیره, دو عضو جدید در هر دو آنها خواهد بود منصوب فرماندار. جدید در بزرگ مدیران خواهد بود وظیفه با دفاع از جوامع محروم در منطقه و سواران معلول است.

وجود دارد همچنین می توان دو غیر عضو رای گیری — دولت خزانه دار و مدیر اجرایی گروه کلرادو حمل و نقل — که ارائه افزایش نظارت مالی و حمل و نقل برنامه ریزی و هماهنگی.

هدر McKillop که می زنیم تا RTD تا تازه استخدام موقت مدیر کل پل بالارد شروع می شود در موقعیت خود در هفته آینده گفت: بیشتر بدن در افتا ممکن است یک حرکت عاقلانه است.

“ما نگرانی هایی است که با اضافه کردن چهار اعضای اضافی را به هیئت مدیره تا حدودی سنگین,” او گفت: قانونگذاران.

او همچنین اشاره کرد که RTD در حال حاضر به شدت حسابرسی شده توسط کمتر از 13 سازمان های خارجی.

SB 151 تماس بگیرید برای یک سطح بالاتر از شفافیت در RTD از جمله قرار دادن مدیران تحت محدودیت های اصلاح 41 و دادن whistle-blower حفاظت کارکنان تشکیل پرونده شکایت. اصلاح 41 تصویب توسط رای دهندگان 13 سال پیش نیاز همه مقامات منتخب به افشای هر گونه سود یا هدیه دریافت می کنند به ارزش بیش از $59 با برخی از استثنا.

RTD شده است در کانون توجه از اواخر سال محاصره با دوقلو شر از سقوط ridership و یک راننده کمبود. در اواخر سال گذشته این سازمان گفت: این امر باید به در نظر گرفتن ساخت قابل توجهی کاهش به اتوبوس و قطار خدمات بهتر به تراز خدمات خود را با کارگران آن را به کار گیرند ناوگان خود را.

در چهارشنبه RTD راه اندازی خواهد شد برای اولین بار از بیش از یک دوجین جلسات جامعه در سراسر منطقه مترو — برگزار می شود بیش از دو هفته آینده — برای به دست آوردن بازخورد در آن خدمات ارائه شده کاهش است. این RTD هیئت مدیره تصمیم نهایی در هر curtailments در ماه مارس است. هر گونه تغییر را به اثر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de