سناتور. الیزابت وارن پیشنهاد دانشجو بدهی شامل می شود در Coronavirus اقدامات


Illustration for article titled Sen. Elizabeth Warren Proposes Student Debt Relief Be Included in Coronavirus Measures

عکس: استفان Maturen (گتی ایماژ)

دیوانه چقدر گه می توانید تغییر دهید تا در شما به معنای واقعی کلمه در طول یک هفته. چیزهایی که صدا از قلمرو امکان در حال حاضر به نظر می رسد مانند بسیار راه حل های واقعی. نگاهی به عنوان مثال لغو بدهی وام دانشجویی.

سناتور سابق و نامزد انتخابات ریاست جمهوری Elizabeth Warren, نوشتن برای MTV News, خواستار بعدی coronavirus لایحه شامل اقدامات برای لغو بدهی وام دانشجویی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. در حالی که این بیماری همه گیر است که نگرانی فوری در حال حاضر اقتصادی انشعابات منبع نگرانی بسیاری است. ما شاهد تعطیلی و از دست دادن شغل در سطح بی سابقه ای و لغو بدهی می تواند برخی از جدی مالی برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز به خصوص سیاه و Latinx شهروندان است.

تبلیغات

از ام تی وی:

بار بدهی های دانشجویی نیز توزیع به طور مساوی در تمام آمریکایی: آن طور نامتناسبی بار سیاه و Latinx دانش آموزان است. دانش آموزان سیاه پوست به طور متوسط نزدیک به 20 درصد بیشتر احتمال دارد به گرفتن وام های دانشجویی فدرال. نیمی از وام گیرندگان و یک سوم از Latinx وام گیرندگان پیش فرض بر روی وام های خود را در عرض 20 سال است. لغو بدهی وام دانشجویی را افزایش می دهد ثروت به صورت سیاه و Latinx خانواده ها و کمک به آنها را جلوگیری از به طور پیش فرض.

این شده است یک سیاست و موقعیت وارن برگزار کرده است. آن را یکی از ارکان اصلی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. اقدامات او لغو خواهد تا 50.000 دلار در بدهی وام دانشجویی برای آمریکایی ها که به آن نیاز دارید. در حالی که مدت طولانی است که به نام غیر واقعی و ناعادلانه به کسانی که از پرداخت بدهی خود را داده و نه بی سابقه ای مجموعه ای از شرایط بدهی فقط ممکن است یکی از چیزهایی که مورد نیاز برای کاهش بار مالی میلیون ها نفر از آمریکایی ها روبرو هستند. این می تواند یک امتیاز مثبت نه تنها برای حال بلکه برای آینده است.

هنگامی که زمان دیوانگی متهم بدهی می تواند مردمی به خرید یک خانه شاید یک توپ جدید ایکس باکس یا شاید حتی فقط خرید که جفت از Travis Scott اردن IVs آنها بوده ام چشم دوخته اند برای تقریبا دو سال در حال حاضر. کنگره در حال حاضر در حال کار بر روی تهیه پیش نویس بعدی بسته محرک برای آمریکایی ها به طوری که می داند که در چند هفته زمان شما ممکن است قادر به منحنی Navient.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net