سناتور. برنی ساندرز در نهایت باعث می شود این رسمی به پایان می رسد و او دست و پا زدن ماهی در شن و ماسه برای رئيس جمهور اجرا


Illustration for article titled Sen. Bernie Sanders Finally Makes It Official and Ends His Floundering Fish on Sand Run for President

عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

حدس بزنید چه, امریکا ؟ شما نمی خواهید به از سوی دیگر ، برنی ساندرز به لگد زدن در اطراف دیگر به دلیل مستقل ورمونت سناتور رسما به پایان رسید انتخابات ریاست جمهوری تنها چهار ماه پس از او باید.

تبلیغات

ساندرز چهارشنبه اعلام کرد که آن را بیش از. او بسته بندی کیف خود و در حال حرکت به یکی از سه خانه به بازنشستگی خود را از تلاش های پیشرو این کشور نسبت به استقلال در حالی که شمارش خود میلیون ها دلار به خاطر سوسیالیسم.

من شوخی نوع. منظورم ساندرز فرار یک مسابقه خوب اما اجازه دهید آن صورت سابق رئیس جمهور اوباما نمی با او و از آن خواهد شد سخت به ضرب و شتم معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که در حال حاضر عکس از خودش و اوباما در مقابل یک airbrushed پس زمینه با هر دو آنها با پوشیدن مطابق جین لباس.

برنی “مدیکر برای همه” ساندرز بود که مطرح شود مردم قهرمان قوی اولیه نمایش در آیووا و نیوهمشایر و نوادا اما پس از آن همه نوع رفت و به گه در کارولینای جنوبی که افراد سیاه و سفید رو به رای دادن. و نه به خاطر ساندرز چیزی اشتباه نفسه; او فقط نمی تواند در رقابت با بایدن قوی پشتیبانی در میان سیاه و رای دهندگان.

تبلیغات

و اجازه دهید صادقانه امریکا fucked تا با قرار دادن این سرگیجه مردان سفید پوست در این موقعیت برای رئیس جمهور بعدی زمانی که همه ما می دانیم که این یک کار زن است (در شما به دنبال الیزابت وارن). اما هر آنچه که آمریکا مصمم است تا همچنان به خود را بیش از به عنوان این نوع از راهی آمریکا شد.

در اینجا چگونه NBC News توضیح می دهد ساندرز بی مهارت کیسه:

در سال 2020 پیشنهاد سناتور مشغول به کار به گسترش حمایت خود را با رای دهندگان لاتین و ائتلاف بزرگ متنوع تر به دلیل آن است. اما با وجود سال ها کمکی به افزایش محبوبیت خود در میان رای دهندگان سیاه, Sanders, موفق به کسب رای خود را در اعداد بزرگ است. او همچنین از دست برخی از سفید کاری-کلاس حامیان به بایدن یک شکستگی از مشارکت در ائتلاف است که هزینه او را بسیار مهم رای در ایالات میشیگان.

ساندرز نیز تصادفا با زنان رای دهندگان در مواجهه با اتهام تبعیض جنسیتی در ماه ژانویه پس از تنش بین خود و وارن مبارزات ریخته را به باز کردن. دو ترقی خواهان به حال تا حد زیادی باقی مانده متحدان در حالی که مبارزات انتخاباتی برای نامزدی اما یک سری از نشت به رسانه ها از مشاوران و حامیان هر دو سناتور متهم دیگر اردوگاه از حقه های کثیف و دروغ به اوج خود رسید در وارن گفت: در بیانیه ای که ساندرز یک بار به او گفت که او فکر نمی کنم یک زن می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری.

ساندرز این ادعا را تکذیب کرد اما او با ضربه بیشتر به انتقاد از هواداران خود — لقب “برنی وارنر” — پس از زن رهبران اتحادیه در نوادا که صحبت کردن در برابر نامزدی خود را گفت: آنها با حمله طرفداران خود را.

مبارزات انتخاباتی خود را رسما متوقف شده در کارولینای جنوبی است. سوخت بسیار مهم حمایت از Rep. جیمز Clyburn D-S. C. بایدن برنده نخل باد بزنی دولت قاطعانه. معتدل جناح از حزب و سپس تثبیت در اطراف او — ctq و پیت Buttigieg هر دو کاهش یافته است خارج از مسابقه و تایید او و بایدن برنده 10 از 14 متحده در روز سه شنبه.

تبلیغات

به طوری که آن را. ساندرز است. منظورم این است که او در آنجا ماند در نزاع طولانی به اندازه کافی برای Whoppi گلدبرگ از او بخواهید WTF او هنوز هم انجام می دهند در مسابقه, بنابراین در حال حاضر شاید این به این معنی است که ما می توانیم به کسب و کار در دست است که وحشت در مورد زمانی که ما در حال رفتن به قادر به رفتن به خارج و دوباره به طور مداوم تعجب تکواندو بایدن صحبت کردن در مورد.

تبریک و امریکا. شما بازی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im