سناتور. ctq خروجی در انتخابات ریاست جمهوری تایید بایدن در راه


Illustration for article titled Sen. Amy Klobuchar Exits Presidential Race, Endorses Biden on the Way Out

عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

سناتور. ctq از مینه سوتا یک زن خیلی وحشی است که او پس از خوردن سالاد با یک شانهبه پایان رسید پیشنهاد او برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری و تایید رقیب سابق معاون رئیس جمهور جوزف Robinette بایدن جونیور با توجه به گزارش.

نیویورک تایمز گزارش که Klobuchar در حال حاضر برنامه ریزی شده به نظر می رسد با بایدن در راهپیمایی خود را در دالاس دوشنبه شب. Klobuchar تصمیم می آید یک روز پس از امریکا علاقه ترین شهردار, تنها نامزد ریاست جمهوری به سرما در شراب غار شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., اعلام کرد که او بیش از حد بود تندرست از مسابقه.

تبلیغات

این بار ادعا می کند با فوتبال Klobuchar و Buttigieg هر دو از نژاد به نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور است که در حال حاضر سه راس اسب نژاد از مردان سفید پوست از جمله مستقل بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت, بد, میلیاردر, مایکل بلومبرگ و بایدن. بله, من می دانم که ایالت ماساچوست الیزابت وارن است که هنوز هم در مسابقه اما نشانی از او می دانم که او هنوز هم در مسابقه ؟ ملال انگیز مکان پنجم به پایان برساند در کارولینای جنوبی اولیه—همراه با شرجی و نمایش آن در آیووا و نیوهمشایر و نوادا—می تواند نشانه هایی که ممکن است به وارن خروج.

Klobuchar در واقع نشان دهنده در نیوهمپشایر که در آن او سوم به پایان رسید اما این بار اشاره می کند که بسیاری از رقبای او فقط او را دیدم به عنوان یک نامزد سرقت آرا از مردان سفید پوست بودند که در واقع رفتن به نامزدی برنده. که اندکی در زنان در مسابقه و یا اقلیت به دلیل به یاد داشته باشید Deval پاتریک? آره من نمی یا. اما نکته من این است که همیشه رفتن به یک مرد سفید پوست در بالا. منظورم از نگاه بلومبرگ; او پرداخت می شود راه خود را به موقعیت خود و او هنوز هم وجود دارد چرا که او می تواند سرمایه خود را در تمام مبارزات انتخاباتی بدون هیچ گونه پشتیبانی که اساسا بدان معنی است که او می تواند گوش خود را و نگه داشتن در حال حرکت به سمت راست همراه است که ممکن است ترین مرد سفید راه ماندن در انتخابات ،

در حقیقت Klobuchar هرگز ایستاده شانس—حداقل نه با رای دهندگان.

از زمان:

این Klobuchar کمپین به طور مداوم تغییر زمان حوادث اغلب انتشار عمومی مشاوره برای یک رویداد با کمتر از 24 ساعت قبل. یکی “را دریافت حزبی” تجمع در نوادا در رانچو دبیرستان جذب کمتر از 100 نفر است. روز قبل از پیت Buttigiegسابق شهردار South Bend, Ind., آورده بیش از 1200 به همان مدرسه است.

خانم Klobuchar بود مجبور به لغو یک تجمع در حیاط خلوت خود یکشنبه شب پس از معترضان از زندگی ماده و دیگر محلی های حقوق مدنی در زمان بیش مرحله در سنت لوئیس پارک, Minn. آنها خواستار توجه به مورد میونگ Burrell, یک مرد سیاه پوست به جرم قتل به عنوان یک نوجوان در حالی که خانم Klobuchar شد county وکیل.

آخرین اخبار گزارش های پرسش های مطرح شده در مورد این پروندهاز جمله متعدد گزارش نقص با دادستان است. خانم Klobuchar در حالی که توقف کوتاه از عذرخواهی کرده برای این مورد بررسی شود.

تبلیغات

شاید در حال حاضر او می تواند صرف تمام وقت خود را به مطمئن شوید که بارل می شود یک محاکمه عادلانه از او به نظر می رسد به طوری دلسوز در مورد تماس برای مورد نگاه به, که او را هرگز حق را با رای دهندگان تا زمانی که او می کند.

شما تا به حال خوب اجرا Klobuchar و چه کسی می داند شاید ما دوباره شما را می بینم برخی از روز; تا آن زمان نگه داشتن یک چنگال در کیف پول خود را (مادر بزرگ من!) چون شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما در حال رفتن به در یک هواپیما با یک سالاد و هیچ پلاستیکی نقره در چشم. همچنین عدم حضور شما خواهد شد اشاره کرد به عنوان الیزابت وارن در حال حاضر باقی مانده است آخرین زن ایستاده.

تبلیغات

سردبیر Genetta Adams: Tulsi Gabbard است که هنوز هم در این مسابقه است.

من: چه کسی ؟

GA: Gabbard روسیه عمل.

من: اوه آره. من را فراموش کرده در مورد او و هم بقیه از امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>