‘سلما آنلاین’ ارائه می دهد رایگان حقوق مدنی درس در پاسخ به عدم جامع تاریخ سیاه و سفید, دوره های آموزشی


Illustration for article titled Selma Online Offers Free Civil Rights Lessons in Response to Lack of Comprehensive Black History Curriculums

عکس: AP Photo/فایل

برای اهمیت آن در تاریخ آمریکا جنبش حقوق مدنی است نه تحت پوشش با عمق در بسیاری از k-12 برنامه های درسی. مورد در نقطه: “یکشنبه خونین”—که در طی آن مارتین لوتر کینگ جونیور و نمرات غیر خشونت آمیز معترضان با خشونت حمله توسط پلیس در طول راهپیمایی خود را از سلما به مونتگمری, Ala.—اغلب حذف شده از مطالعات اجتماعی درس در بسیاری از مدارس دولتی است.

با تشکر از تلاش جمعی از گروه های خصوصی و مربیان سلما آنلاین در حال حاضر در دسترس به پل شکاف. به عنوان آسوشیتد پرس گزارش های رایگان, آموزش آنلاین پلت فرم “به دنبال تبدیل چگونه جنبش حقوق مدنی تدریس در مدارس متوسط و بالا در سراسر کشور.”

تبلیغات

ایجاد شده توسط محقق دانشگاه هاروارد (و از بنیانگذاران ریشه) هنری لوئیس جونیور دروازه و مرکز قانون فقر جنوب تدریس تحمل برنامه و در سمت چپ میدان آزمایشگاه درس ترکیب آرشیوی فیلم و کلیپ از Ava Duvernay-گروگان فیلم سلماو اتصال چگونه حوادث منجر به 1965 مارس نهفته مدرن رأی است. در مجموع وجود دارد نه “فصل” به این پروژه شامل یک مقدمه و نتیجه گیری.

آن را که منتشر شده فقط به عنوان پدر و مادر و معلمان در سراسر کشور آماده شدن برای تمدید تعطیلی از مدارس دانشگاه. بدون نیاز در دانشگاه, آموزش مدرسان (پدر و مادر و یا معلمان انجام درس از راه دور) به طور فزاینده ای متکی به مواد آنلاین به نگه داشتن خانه نشین کودکان درگیر و یادگیری است.

“آن زمان کامل متاسفانه به دلیل بحران ما در” گیتس گفت: AP در اوایل این هفته. “نه تنها زمان مطلوب برای معلمان که در حال توسعه آنلاین طرح درس بلکه برای خانواده ها.”

به گفته گیتس در این سایت می توان به کوتاه فردی درس و یا تدریس می شود به طور مداوم در طول یک ترم است. این مستندساز و مربی می افزاید که سلما آنلاین پروژه آزمون اجرا برای پروژه های دیگر محور آمریکایی آفریقایی تاریخچه—یک موضوع که در طول تاریخ داده شده است و کوتاهی در این کشور کلاس های درس. که کمبود توجه به عواقب; بسیاری از آنها استدلال می کنند که تا زمانی که دانشجویان آمریکایی دریافت یک آموزش جامع در مسابقه اصرار که مسائل نژادی فقط می تواند نادیده گرفته شود و یا تحت فشار قرار دادند به سمت ادامه خواهد داد.

تبلیغات

گیتس به نظر می رسید به اکو که احساسات در اظهارات خود به AP: “شما تغییر برنامه درسی شما تغییر رفتار مدنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im