از خود گذشتگی در منو: دیترویت رستوران ها استفاده از مواد غذایی برای تغذیه بی خانمان به


Illustration for article titled Selflessness on the Menu: Detroit Restaurants Use Food to Feed Homeless After Being Forced to Close

عکس: شاتر

در این زمان بحران و عدم قطعیت وجود دارد چیزی است که به توان گفت برای افرادی که می تواند به حفظ خوبی را در قلب خود. در دیترویت سرآشپزها از رستوران های محلی که مجبور به بستن درهای خود را به دلیل coronavirus همه گیر تبدیل شده اند نمونه درخشان از قهرمانان که فصل پیش بند به جای capes به عنوان آنها به نوبه خود بدبختی به کمک مورد نیاز برای حتی کسانی که کمتر خوش شانس.

سی ان ان گزارش داد که پنج دیترویت سرآشپزها با هم قرار یک برنامه به نام “بیش از حد بسیاری از آشپز در آشپزخانه برای خوب است.” آنها مصرف مواد غذایی که فاسد پس از بارها و رستوران ها دستور داده شد به دید حداقل تا مارس 13 و با استفاده از آن برای طبخ غذا برای بی خانمان ها و دیگران در نیاز.

تبلیغات

قفس کارائیب تلفیقی سیاه و سفید متعلق به خانواده, رستوران, زمینه گذاشته برای این برنامه است.

“من فکر می کنم هفته قبل از ما بسته کسب و کار پایین بود 30 درصد,” آشپز Maxcel هاردی با سی ان ان گفت.”به در حال حاضر است که دره و سپس خاموش کردن آن واقعا دشوار است برای جستن به عقب از آن است.”

هاردی نمی خواهد اجازه دهید کسب و کار خود رنج تهمت حسن نیت خود و شروع به توزیع غذا برای کارکنان خود را که “از یک شغل و ندارد هیچ چیز به جز آخرین چک.” اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی مانده و هنوز هم مقدار زیادی از خوب انجام می شود.

از سی ان ان:

بنابراین او در ارتباط با چهار restauranteurs برای ایجاد التقاطی برنامه. در علاوه بر این به خود کارائیب فیوژن بیش از حد بسیاری از آشپز در آشپزخانه خوب دارای یک تایلندی نفوذ از آشپز Genevieve ونگ در بانکوک 96 خیابان مواد غذایی است. نیز وجود دارد یک عطر و طعم خاص حسن نیت ارائه میدهد از restauranteurs ران Bartell در Kuzzo مرغ و وافل و استفانی برد سیل نوار و پنجره مشبک و بلوک. فیل جونز از دیترویت پذیرایی جمعی Ma Haru در حال کار بر روی تلفن همراهی عرضه مواد غذایی در آینده.

تبلیغات

هاردی گفت: او پس از دریافت “کمک مالی از تمام انواع دیگر محصولات” اجازه می دهد او را به دریافت خلاق با وعده غذایی خود را آماده سازی. این برنامه همچنین کمک گرفتن از آشپزی محلی دانش آموزان و سازمان های غیر انتفاعی با توجه به سی ان ان این شهر پناهگاه بی خانمان نمی تواند بیشتر سپاسگزار.

چاد Audie رئیس دیترویت نجات ماموریت وزارتخانه اجرا می شود که یکی از پناهگاه های خدمت توسط برنامه آن را به نام “نعمت غیر مترقبه.”

تبلیغات

“سالم وعده های غذایی تقویت روحیه مردم و همچنین بلند کردن بار مالی از ماموریت” Audie گفت. “ما همیشه می گفت ما یک چک به دور از بی خانمان بودن خودمان است. اما امروز آن را تبدیل شدن به یک واقعیت است و ما باید برای کمک به آسیب پذیر ترین جمعیت در جوامع ما است.”

هر کمی کمک می کند و هر ساله نیاز به تغذیه می شود. “پناهگاه در محل” سفارشات ضربه های مختلف زمانی که مردم بدون سرپناه. آن را گرم قلب به می دانم که مردم وجود دارد خارج وجود دارد نگه داشتن آسیب پذیر ترین در میان ما و در ذهن و نشان از خود گذشتگی در چهره خود را بار. آن را زیبا و ما امیدواریم که انرژی همچنان به جریان طولانی پس از این بحران را تصویب کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im